Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

NOWOŚCI

3 x spliter sm w obudowie LGX 1x2 50/50 SC APC 3 x spliter sm w obudowie LGX 1x2 50/50 SC APC

3 x spliter sm w obudowie LGX 1x2 50/50 SC APC

Kabel Uniwersalny OS2 24x 9/125 G657A1 niebieski Kabel Uniwersalny OS2 24x 9/125 G657A1 niebieski

Kabel Uniwersalny OS2 24x 9/125 G657A1 niebieski

Fanout SLIM drop - CT napowietrzny 9/125x6 - CT M5.1 G657A1 SC APC 2000m 3,6mm Fanout SLIM drop - CT napowietrzny 9/125x6 - CT M5.1 G657A1 SC APC 2000m 3,6mm

Fanout SLIM drop - CT napowietrzny 9/125x6 - CT M5.1 G657A1 SC APC 2000m 3,6mm

Fanout SLIM drop - CT napowietrzny 9/125x8 - CT M5.1 G657A1 SC APC 2000m 3,6mm Fanout SLIM drop - CT napowietrzny 9/125x8 - CT M5.1 G657A1 SC APC 2000m 3,6mm

Fanout SLIM drop - CT napowietrzny 9/125x8 - CT M5.1 G657A1 SC APC 2000m 3,6mm

WallBox48 2D Przełącznica światłowodowa naścienna, dwudrzwiowa na 48 SC SX WallBox48 2D Przełącznica światłowodowa naścienna, dwudrzwiowa na 48 SC SX

WallBox48 2D Przełącznica światłowodowa naścienna, dwudrzwiowa na 48 SC SX

Fanout SLIM drop - CT napowietrzny 9/125x12 - CT M5.1 G657A1 SC APC 2000m 3,6mm Fanout SLIM drop - CT napowietrzny 9/125x12 - CT M5.1 G657A1 SC APC 2000m 3,6mm

Fanout SLIM drop - CT napowietrzny 9/125x12 - CT M5.1 G657A1 SC APC 2000m 3,6mm

Kabel DAC FOXX zewnętrzny 9/125x2 FOXX DAC M3.3 G657A1 SC APC 2000m Kabel DAC FOXX zewnętrzny 9/125x2 FOXX DAC M3.3 G657A1 SC APC 2000m

Kabel DAC FOXX zewnętrzny 9/125x2 FOXX DAC M3.3 G657A1 SC APC 2000m

Kabel DAC FOXX zewnętrzny 9/125 6j FOXX DAC M3.3 G657A1 SC APC 2000m Kabel DAC FOXX zewnętrzny 9/125 6j FOXX DAC M3.3 G657A1 SC APC 2000m

Kabel DAC FOXX zewnętrzny 9/125 6j FOXX DAC M3.3 G657A1 SC APC 2000m

 

Dlaczego CELLCO24 ?

 

1
Odnajdziesz produkty dla instalatorów sieci światłowodowych
oraz ulubione produkty naszych klientów dostępne tylko u nas.



2
Złożysz zamówienie o dowolnej porze.
W prosty sposób sprawisz, że produkty dotrą do Ciebie w 24h.



3
Nauczysz się stosować nasze autorskie rozwiązania.
Uzyskasz szybki dostęp do materiałów i informacji o naszych systemach i produktach.

 

TECH NOOK

meetBox - Szczelna Przełącznica FTTX

meetBox - Szczelna Przełącznica FTTX

Zobacz więcej

Wspornik nasłupowy B4 uniwersalny - instrukcja montażu

Wspornik nasłupowy B4 uniwersalny - instrukcja montażu

Zobacz więcej

Zipper Tool - narzędzie do karbowanej tuby ochronnej światłowodu

Zipper Tool - narzędzie do karbowanej tuby ochronnej światłowodu

Zobacz więcej

Jak zamontować uchwyt odciągowy LINEO ?? [VIDEO]

Jak zamontować uchwyt odciągowy LINEO ?? [VIDEO]

Zobacz więcej

POPULARNE PRODUKTY

Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 7/4 pomarańczowa Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 7/4 pomarańczowa

Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 7/4 pomarańczowa

Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 14/10 czerwona Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 14/10 czerwona

Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 14/10 czerwona

Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 12/8 pomarańczowa Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 12/8 pomarańczowa

Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 12/8 pomarańczowa

Wiązka mikrorur RUNFIBER grubościennych doziemnych 7 x 12/8mm, pakiet w kształcie wielokąta Wiązka mikrorur RUNFIBER grubościennych doziemnych 7 x 12/8mm, pakiet w kształcie wielokąta

Wiązka mikrorur RUNFIBER grubościennych doziemnych 7 x 12/8mm, pakiet w kształcie wielokąta

Wiązka mikrorur RUNFIBER grubościennych doziemnych 4 x 14/10mm, pakiet w kształcie wielokąta Wiązka mikrorur RUNFIBER grubościennych doziemnych 4 x 14/10mm, pakiet w kształcie wielokąta

Wiązka mikrorur RUNFIBER grubościennych doziemnych 4 x 14/10mm, pakiet w kształcie wielokąta

Złączka zaciskowa prosta do mikrorur 7mm Złączka zaciskowa prosta do mikrorur 7mm

Złączka zaciskowa prosta do mikrorur 7mm

Złączka zaciskowa prosta do mikrorur 16mm Złączka zaciskowa prosta do mikrorur 16mm

Złączka zaciskowa prosta do mikrorur 16mm

Zatyczka końcowa do pustych mikrorur 7mm Zatyczka końcowa do pustych mikrorur 7mm

Zatyczka końcowa do pustych mikrorur 7mm

Złączka redukcyjna do mikrorur 12mm - 7mm Złączka redukcyjna do mikrorur 12mm - 7mm

Złączka redukcyjna do mikrorur 12mm - 7mm

Katalogi CELLCO24 

Poznaj nasze aktualne rozwiązania dzięki katalogom CELLCO24.

Katalog produktowy Cellco- Kable Światłowodowe Katalog produktowy Cellco- System Okablowania Światłowodowego FFTH Budowany Metodą Napowietrzną Katalog produktowy Cellco- System okablowania światłowodowego FTTH dla zabudowy wielorodzinnej Katalog produktowy Cellco- System okablowania światłowodowego FTTH dla zabudowy jednorodzinnej z okablowaniem ziemnym Katalog produktowy Cellco- Runfiber System Mikrokanalizacji Katalog produktowy Cellco- Neptun System Przełącznice Modułowe

RED STOCK

Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 7/4 pomarańczowa Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 7/4 pomarańczowa

Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 7/4 pomarańczowa

Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 14/10 pomarańczowa Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 14/10 pomarańczowa

Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 14/10 pomarańczowa

Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 12/8 pomarańczowa Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 12/8 pomarańczowa

Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 12/8 pomarańczowa

Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 12/8 czerwona Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 12/8 czerwona

Mikrorura RUNFIBER grubościenna doziemna 12/8 czerwona

Wiązka mikrorur RUNFIBER grubościennych doziemnych 7 x 12/8mm, pakiet w kształcie wielokąta Wiązka mikrorur RUNFIBER grubościennych doziemnych 7 x 12/8mm, pakiet w kształcie wielokąta

Wiązka mikrorur RUNFIBER grubościennych doziemnych 7 x 12/8mm, pakiet w kształcie wielokąta