Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Patchcord SLIM 1J G.657.B3 SC APC - SC PC 120m

Kod towaru: N-SLIM-PTCH-01-SCASC-120
Kategoria: Patchcordy
Dostępny na zamówienie
Patchcord światłowodowy zakończony końcówkami SC APC - SC PC. Patchcord posiada złącze PC, jest polerowane w geometrii o kształcie kopuły. Z drugiej strony znajduje się złączę APC kątowe kontaktu fizycznego polerowane pod kątem 8 stopni. Włókno zastosowane w przewodzie to G.657.B3. Włókno jest niekompatybilne z G.652.D, ale kompatybilne z G.657.A1, G.657 A2 oraz G.657 B2. Powłoka kabla to "Low Smoke Zero Halogen".

Cechy towaru

  • Kod towaru
    N-SLIM-PTCH-01-SCASC-120
  • - Ilość włókien
    1
  • - Typ włókna
    G.657.B3
  • - Siła zaciągania [N]
    800
  • - Rodzaj złącza
    SC/APC - SC/PC
  • - Średnica [mm]
    3
  • - Długość [m]
    120
  • - Zastosowanie
    zewnętrzny
  • - Typ złącza
    jednomodowe
  • - Odporność UV
    tak
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Właściwości:

  • średnica kabla dostosowana do uchwytów abonenckich 
  • wytrzymała, lekka konstrukcja
  • bezpieczny w układaniu na budynku
  • całkowicie dielektryczny
  • możliwość zaciągania
  • zabezpieczony  kapturkiem termokurczliwym
  • całkowicie suchy

Zastosowanie:

  • zewnętrzny
  • samonośny do sieci napowietrznych
  • do połączeń abonenckich