Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Domyślnie
Dostępność produktów i czas realizacji sprawdzisz po zalogowaniu. Nie masz konta na Cellco24? W łatwy sposób klienci biznesowi mogą założyć konto poprzez nasz formularz. Kliknij tutaj, aby zobaczyć ceny.

Nie udało się dodać niektórych towarów do koszyka.

Nazwa i kod
Kabel DAC FOXX zewnętrzny 9/125x2 FOXX DAC M3.3 G657A1 SC APC 2000m
Kabel DAC FOXX zewnętrzny 9/125x2 FOXX DAC M3.3 G657A1 SC APC 2000m

Kabel DAC FOXX zewnętrzny 9/125x2 FOXX DAC M3.3 G657A1 SC APC 2000m

FNTD-O-9-FOXX-DAC-002-M033-A1-SCA-2000 FNTD-O-9-FOXX-DAC-002-M033-A1-SCA-2000 | 2 | G.657.A1 | 1200 | zewnętrzny | Pomarańczowy | HDPE | tak | 5,8 | 2000 | SC/APC
kategoria: Kable
Kabel DAC FOXX o średnicy 5,8mm zewnętrzny. Kabel nadaje się do trudnych warunków środowiskowych, takich jak wilgoć, wysoka lub niska temperatura, promieniowanie UV. Odporność na zgniatanie to aż 3kN a odporność na rozciąganie to 1200N, w aktualnej wersji poprawiono stripowanie - nawet do 3m na raz, oraz dostosowano sprężystość powłoki do łatwiejszego układania w ziemi. Kabel ten składa się z rdzenia, który zawiera 2 włókna G.657.A1.
CENA ZA CAŁOŚĆ NOWOJU!
- Ilość włókien
2
- Typ włókna
G.657.A1
- Siła zaciągania [N]
1200
- Rodzaj
zewnętrzny
- Kolor
Pomarańczowy
- Powłoka zewnętrzna
HDPE
- Odporność UV
tak
- Średnica [mm]
5,8
- Długość [m]
2000
- Rodzaj złącza
SC/APC
Waga w przesyłce
60 kg
czas wysyłki
powyżej 14 dni - konsultant skontaktuje się w sprawie terminu
- Ilość włókien
2
- Typ włókna
G.657.A1
- Siła zaciągania [N]
1200
- Rodzaj
zewnętrzny
- Kolor
Pomarańczowy
- Powłoka zewnętrzna
HDPE
- Odporność UV
tak
- Średnica [mm]
5,8
- Długość [m]
2000
- Rodzaj złącza
SC/APC
Kabel DAC FOXX zewnętrzny 9/125x2 FOXX DAC M2.2 G657A1 SC APC 2500m
Kabel DAC FOXX zewnętrzny 9/125x2 FOXX DAC M2.2 G657A1 SC APC 2500m

Kabel DAC FOXX zewnętrzny 9/125x2 FOXX DAC M2.2 G657A1 SC APC 2500m

FNTD-O-9-FOXX-DAC-002-M022-A1-SCA-2500 FNTD-O-9-FOXX-DAC-002-M022-A1-SCA-2500 | 2 | G.657.A1 | 400 | zewnętrzny | pomarańczowy | HDPE | 5,2 | tak | 2500
kategoria: Kable
Kabel DAC FOXX o średnicy 5,2mm jest przeznaczony do instalacji na zewnątrz budynków kanalizacja i zakopywanie w ziemi. Odporność na zgniatanie to 2kN a odporność na rozciąganie to 400N. Kabel ten składa się z rdzenia, który zawiera 2 koloryzowane włókna światłowodowe G.657.A1. Powłoka kabla wykonana jest z tworzywa HDPE, wewnątrz kabla znajdują się 2 pręty FRP. Tuba kablowa wypełniona jest żelem jako kolejna bariera ochronna włókien.
CENA ZA CAŁOŚĆ NOWOJU!
- Ilość włókien
2
- Typ włókna
G.657.A1
- Siła zaciągania [N]
400
- Rodzaj
zewnętrzny
- Kolor
pomarańczowy
- Powłoka zewnętrzna
HDPE
- Średnica [mm]
5,2
- Odporność UV
tak
- Długość [m]
2500
Waga w przesyłce
60 kg
czas wysyłki
powyżej 14 dni - konsultant skontaktuje się w sprawie terminu
- Ilość włókien
2
- Typ włókna
G.657.A1
- Siła zaciągania [N]
400
- Rodzaj
zewnętrzny
- Kolor
pomarańczowy
- Powłoka zewnętrzna
HDPE
- Średnica [mm]
5,2
- Odporność UV
tak
- Długość [m]
2500
Dodano do koszyka
Dodano do koszyka