Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Domyślnie
Dostępność produktów i czas realizacji sprawdzisz po zalogowaniu. Nie masz konta na Cellco24? W łatwy sposób klienci biznesowi mogą założyć konto poprzez nasz formularz. Kliknij tutaj, aby zobaczyć ceny.

Nie udało się dodać niektórych towarów do koszyka.

Nazwa i kod
Patchcord 9/125 LC APC - LC UPC żółty 5m
Patchcord 9/125 LC APC - LC UPC żółty 5m

Patchcord 9/125 LC APC - LC UPC żółty 5m

PTCH20-M-9-LCALC-05-YL PTCH20-M-9-LCALC-05-YL | G.652.D | LC/APC, LC/PC | 2 | 5 | Wewnętrzny | Jednomodowe | Nie | Żółty | 8 oraz 0
Patchcord 9/125 LC APC - LC UPC o długości 5 metrów to niezastąpiony element w każdej sieci komunikacyjnej, zapewniający niezawodną transmisję danych nawet w najbardziej wymagających warunkach. Wyposażony w złącza LC/UPC na jednym końcu i LC/APC na drugim, gwarantuje kompatybilność z różnorodnymi urządzeniami i infrastrukturami sieciowymi.
- Typ włókna
G.652.D
- Rodzaj złącza
LC/APC, LC/PC
- Średnica [mm]
2
- Długość [m]
5
- Zastosowanie
Wewnętrzny
- Typ złącza
Jednomodowe
- Odporność UV
Nie
- Kolor
Żółty
- Polerowanie ferruli [°]
8 oraz 0
czas wysyłki
do 24 godzin
- Typ włókna
G.652.D
- Rodzaj złącza
LC/APC, LC/PC
- Średnica [mm]
2
- Długość [m]
5
- Zastosowanie
Wewnętrzny
- Typ złącza
Jednomodowe
- Odporność UV
Nie
- Kolor
Żółty
- Polerowanie ferruli [°]
8 oraz 0
Dodano do koszyka
Dodano do koszyka