Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Domyślnie
Dostępność produktów i czas realizacji sprawdzisz po zalogowaniu. Nie masz konta na Cellco24? W łatwy sposób klienci biznesowi mogą założyć konto poprzez nasz formularz. Kliknij tutaj, aby zobaczyć ceny.

Nie udało się dodać niektórych towarów do koszyka.

Nazwa i kod
Splitter w obudowie ABS 1x8 kabel 2,0 mm SC APC 1m
Splitter w obudowie ABS 1x8 kabel 2,0 mm SC APC 1m

Splitter w obudowie ABS 1x8 kabel 2,0 mm SC APC 1m

SPL-ABS-1X8-20-01-SCA SPL-ABS-1X8-20-01-SCA | G.657.A1 | 1x8 | 1 | SC/APC | ABS
kategoria: Splittery
Działanie pasywnego sprzęgacza światłowodowego(splitera) polega na wykorzystaniu zjawiska rozszczepiania światła za pomocą odpowiednio skonstruowanych elementów optycznych, produkowany w technologii PLC. Obudowa ABS zapewnia ochronę w trudnych warunkach, włókna chronione w tubie o średnicy 2mm. W wersji premium obsuługiwane pasmo nawet do 1650nm. Stosowany w budowach sieci GPON.
- Typ włókna
G.657.A1
- Podział mocy
1x8
- Długość [m]
1
- Rodzaj złącza
SC/APC
- Typ obudowy
ABS
Waga w przesyłce
0,154 kg
czas wysyłki
do 24 godzin
- Typ włókna
G.657.A1
- Podział mocy
1x8
- Długość [m]
1
- Rodzaj złącza
SC/APC
- Typ obudowy
ABS
Splitter w obudowie ABS 1x16 kabel 2,0 mm SC APC 1m
Splitter w obudowie ABS 1x16 kabel 2,0 mm SC APC 1m

Splitter w obudowie ABS 1x16 kabel 2,0 mm SC APC 1m

SPL-ABS-1X16-20-01-SCA SPL-ABS-1X16-20-01-SCA | G.657.A1 | 1x16 | 1 | SC/APC | ABS | 2
kategoria: Splittery
Działanie pasywnego sprzęgacza światłowodowego(splitera) polega na wykorzystaniu zjawiska rozszczepiania światła za pomocą odpowiednio skonstruowanych elementów optycznych, produkowany w technologii PLC. Obudowa ABS zapewnia ochronę w trudnych warunkach, włókna chronione w tubie o średnicy 2mm. W wersji premium obsuługiwane pasmo nawet do 1650nm. Stosowany w budowach sieci GPON.
- Typ włókna
G.657.A1
- Podział mocy
1x16
- Długość [m]
1
- Rodzaj złącza
SC/APC
- Typ obudowy
ABS
- Średnica [mm]
2
Waga w przesyłce
0,204 kg
czas wysyłki
powyżej 14 dni - konsultant skontaktuje się w sprawie terminu
- Typ włókna
G.657.A1
- Podział mocy
1x16
- Długość [m]
1
- Rodzaj złącza
SC/APC
- Typ obudowy
ABS
- Średnica [mm]
2
Splitter w obudowie ABS 1x32 kabel 2,0 mm SC APC 1m
Splitter w obudowie ABS 1x32 kabel 2,0 mm SC APC 1m

Splitter w obudowie ABS 1x32 kabel 2,0 mm SC APC 1m

SPL-ABS-1X32-20-01-SCA SPL-ABS-1X32-20-01-SCA | G.657.A1 | 1x32 | 1 | SC/APC | ABS | 2
kategoria: Splittery
Działanie pasywnego sprzęgacza światłowodowego(splitera) polega na wykorzystaniu zjawiska rozszczepiania światła za pomocą odpowiednio skonstruowanych elementów optycznych, produkowany w technologii PLC. Obudowa ABS zapewnia ochronę w trudnych warunkach, włókna chronione w tubie o średnicy 2mm. W wersji premium obsuługiwane pasmo nawet do 1650nm. Stosowany w budowach sieci GPON.
- Typ włókna
G.657.A1
- Podział mocy
1x32
- Długość [m]
1
- Rodzaj złącza
SC/APC
- Typ obudowy
ABS
- Średnica [mm]
2
Waga w przesyłce
0,22 kg
czas wysyłki
powyżej 14 dni - konsultant skontaktuje się w sprawie terminu
- Typ włókna
G.657.A1
- Podział mocy
1x32
- Długość [m]
1
- Rodzaj złącza
SC/APC
- Typ obudowy
ABS
- Średnica [mm]
2
Splitter w obudowie ABS 1x64 kabel 2,0 mm SC APC 1m
Splitter w obudowie ABS 1x64 kabel 2,0 mm SC APC 1m

Splitter w obudowie ABS 1x64 kabel 2,0 mm SC APC 1m

SPL-ABS-1X64-20-01-SCA SPL-ABS-1X64-20-01-SCA | G.657.A1 | 1x64 | 1 | SC/APC | ABS | 2
kategoria: Splittery
Działanie pasywnego sprzęgacza światłowodowego(splitera) polega na wykorzystaniu zjawiska rozszczepiania światła za pomocą odpowiednio skonstruowanych elementów optycznych, produkowany w technologii PLC. Obudowa ABS zapewnia ochronę w trudnych warunkach, włókna chronione w tubie o średnicy 2mm. W wersji premium obsuługiwane pasmo nawet do 1650nm. Stosowany w budowach sieci GPON.
- Typ włókna
G.657.A1
- Podział mocy
1x64
- Długość [m]
1
- Rodzaj złącza
SC/APC
- Typ obudowy
ABS
- Średnica [mm]
2
Waga w przesyłce
0,561 kg
czas wysyłki
do 24 godzin
- Typ włókna
G.657.A1
- Podział mocy
1x64
- Długość [m]
1
- Rodzaj złącza
SC/APC
- Typ obudowy
ABS
- Średnica [mm]
2
Splitter sm PLC 1x16 ABS 2,0mm SC/APC LC/APC 1m
Splitter sm PLC 1x16 ABS 2,0mm SC/APC LC/APC 1m

Splitter sm PLC 1x16 ABS 2,0mm SC/APC LC/APC 1m

SPL-SM-PLC-ABS-1X16-20-SCALCA-01-G657 SPL-SM-PLC-ABS-1X16-20-SCALCA-01-G657 | 1x16 | SC/APC LC/APC | ABS | G.657.A1 | 1
Kategoria: Splittery
Splitter pasywny o symetrycznym podziale mocy. Kabel jednostronnie został zarobiony jednym konektorem SC APC natomiast z drugiej strony konektorami LC APC. Długość każdego kabla o włóknie G.657.A1 wynosi 1m od obudowy splittera. Obudowa ABS sprawdzi się w segmentach zewnętrznych jak i wewnętrznych sieci. Zakres długości obsługiwanych fal od 1250-1650.
- Podział mocy
1x16
- Rodzaj złącza
SC/APC LC/APC
- Typ obudowy
ABS
- Typ włókna
G.657.A1
- Długość [m]
1
czas wysyłki
do 24 godzin
- Podział mocy
1x16
- Rodzaj złącza
SC/APC LC/APC
- Typ obudowy
ABS
- Typ włókna
G.657.A1
- Długość [m]
1
Splitter SM 4x4 w obudowie ABS, złącza SC / APC
Splitter SM 4x4 w obudowie ABS, złącza SC / APC

Splitter SM 4x4 w obudowie ABS, złącza SC / APC

SPL-SM-ABS-4X4-2000-WB-01-SCA SPL-SM-ABS-4X4-2000-WB-01-SCA | ABS | 4x4 | SC/APC | 100x80x10 | G.657.A1
Kategoria: Splittery
Splitter pasywny o końcówkach złącz SC APC. Długość każdego kabla o włóknie G.657.A1. Urządzenie do zastosowań wewnątrz budynkowych. Urządzenie daje możliwość sumowania sygnałów i wspólne ich dzielenie. Praca w trybie sumowania, dzielenie sygnałów narrow oraz broadcastowych. Możliwość rekonfiguracji podziału mocy w zależności od użytego portu wejściowego.
- Typ obudowy
ABS
- Podział mocy
4x4
- Rodzaj złącza
SC/APC
- Wymiar obudowy
100x80x10
- Typ włókna
G.657.A1
czas wysyłki
do 24 godzin
- Typ obudowy
ABS
- Podział mocy
4x4
- Rodzaj złącza
SC/APC
- Wymiar obudowy
100x80x10
- Typ włókna
G.657.A1
Dodano do koszyka

SPLITTERY OPTYCZNE

Właściwości:
  • obudowa z wytrzymałego materiału ABS
  • optymalna długość pigtaili wyjściowych
  • złącza o niskim tłumieniu
  • włókna G.657.A1
  • niskie tłumienie własne
  • wysoka jednorodność mocy wyjściowej
 
Zastosowanie:
  • montaż w punktach dystrybucyjnych NEPTUN
Dodano do koszyka