Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Adapter Światłowodowy MM OM3 LC/PC Duplex Flanszowy z SC footprint

Kod towaru: A-MM-LCDXFSC-AQUA
Adapter mm OM3 LC PC duplex z SC footprint, turkusowy, to niezbędny element infrastruktury sieciowej, umożliwiający elastyczne połączenie dwóch podwójnych (duplex) patchcordów wielomodowych (MM) ze złączami LC/PC. Jego konstrukcja oparta jest na solidnym tworzywie o charakterystycznym turkusowym (aqua) kolorze, co ułatwia identyfikację i organizację kabli w infrastrukturze sieciowej.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    A-MM-LCDXFSC-AQUA
  • - Kolor
    Aqua
  • - Typ złącza
    Wielomodowe
  • - Rodzaj złącza
    LC/UPC
  • - Rodzaj
    Duplex
  • - Zastosowanie
    FTTX
  • - Typ włókna
    OM3 50/125
  • - Montaż
    Flanszowy
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
  • Produkty powiązane
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Adaptery światłowodowe są kluczowym elementem w zapewnianiu płynności działania sieci, umożliwiając użytkownikom swobodne przekształcenie jednego typu złącza światłowodowego na inny. Dzięki możliwości montażu za pomocą śrub lub zatrzasku, adapter ten jest niezwykle wszechstronny i łatwy w instalacji.

Precyzyjna konstrukcja adaptera gwarantuje wysoką jakość połączenia, co przekłada się na niskie straty sygnału i stabilną transmisję danych. Kombinacja ceramicznego wyrównania rękawa z precyzyjnie uformowaną polimerową obudową zapewnia nie tylko trwałość mechaniczną, ale także długotrwałą wydajność optyczną, co jest kluczowe w zapewnianiu niezawodności sieci.

Cechy, takie jak łatwa instalacja, wysoka precyzja oraz niskie straty wstawiania, sprawiają, że adapter mm OM3 LC PC duplex z SC footprint, turkusowy, jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych instalacji sieciowych, gdzie niezawodność i wydajność są priorytetem. Dzięki temu adapterowi użytkownicy mogą być pewni, że ich sieć będzie działać sprawnie i niezawodnie, nawet w najbardziej wymagających warunkach.