Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Adapter Światłowodowy Multi Mode OM4 SC PC Duplex Flanszowy

Kod towaru: A-MM-SCDX-EVIO
Adapter światłowodowy SC PC Duplex w kolorze Erica Violet to kluczowy komponent niezbędny do budowy sieci światłowodowych. Adapter FTTX ten, wykonany z najwyższej jakości materiałów i z dużą precyzją, charakteryzuje się bardzo niskimi stratami wtrąceniowymi oraz wysoką powtarzalnością parametrów transmisyjnych.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    A-MM-SCDX-EVIO
  • - Rodzaj złącza
    SC/PC
  • - Typ złącza
    Wielomodowe
  • - Rodzaj
    Duplex
  • - Kolor
    Erica Violet
  • - Zastosowanie
    FTTX
  • - Typ włókna
    50/125 OM4
  • - Montaż
    Flanszowy
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
  • Produkty powiązane
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Adapter światłowodowy SC PC Duplex w kolorze Erica Violet jest wysoce funkcjonalnym i niezbędnym elementem do tworzenia zaawansowanych instalacji światłowodowych. Jego konstrukcja oraz wykorzystanie materiałów najwyższej jakości zapewniają doskonałe parametry transmisyjne i są kluczem do niezawodnego działania systemów telekomunikacyjnych.

Kluczowe cechy i zalety produktu:

  • Złącze typu SC: Znane z niezawodności i prostoty w użyciu, złącze typu SC charakteryzuje się prostokątnym przekrojem poprzecznym, który umożliwia gęste upakowanie na panelach oraz łatwe zatrzaskowe połączenie.
  • Standard polerowania UPC: Ultra Physical Contact (UPC) to metoda polerowania, która minimalizuje straty światła i zwiększa efektywność transmisji, gwarantując niskie straty wtrąceniowe i wysoką jakość połączenia.
  • Włókno optyczne typu MultiMode OM4: Ten typ włókna optycznego jest zaprojektowany do transmisji na dużą odległość i wysoką prędkość, idealnie nadaje się do zastosowań wymagających intensywnego przesyłu danych.
  • Średnica ferruli 2,5 mm: Precyzyjnie wykonana ferrula ceramiczna zapewnia stabilność i trwałość połączeń światłowodowych, co jest kluczowe dla zachowania ciągłości sygnału.
  • Duplex: Możliwość obsługi transmisji dwukierunkowej na jednym połączeniu zwiększa efektywność i funkcjonalność instalacji.
  • Niskie straty wtrąceniowe: Straty wtrąceniowe na niskim poziomie pozwalają na utrzymanie wysokiej jakości sygnału, co jest krytyczne w aplikacjach wymagających nieprzerwanego przepływu danych.
  • Zakres temperatury pracy: Adapter jest zaprojektowany do pracy w ekstremalnych warunkach temperaturowych, co pozwala na jego używanie w różnorodnych środowiskach.
  • Liczba cykli pracy: Zapewnia długotrwałość i niezawodność adaptera w intensywnie eksploatowanych systemach.
  • Estetyczny wygląd i praktyczna konstrukcja: Fioletowy kolor oraz transparentna osłonka dodają nowoczesności i estetyki urządzeniom sieciowym, jednocześnie chroniąc złącza przed uszkodzeniami i zabrudzeniem.

Ten adapter światłowodowy stanowi doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto szuka niezawodnego i efektywnego elementu do zastosowań telekomunikacyjnych i sieciowych, zapewniając stabilność i wydajność niezbędną w nowoczesnych technologiach.