Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Adapter Światłowodowy Single Mode FC PC Simplex

Kod towaru: A-SM-FC
Adapter światłowodowy FC-PC/FC-PC to niezbędne narzędzie dla specjalistów sieciowych, którzy cenią sobie niezawodność i precyzję w swoich instalacjach światłowodowych. Ten jednomodowy adapter umożliwia bezproblemowe łączenie dwóch złączy typu FC/PC, co jest kluczowe w aplikacjach wymagających stabilnego i wysokiej jakości połączenia optycznego.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    A-SM-FC
  • - Typ złącza
    Jednomodowe
  • - Rodzaj złącza
    FC/PC
  • - Typ obudowy
    Ceramiczna
  • - Rodzaj
    Simplex
  • - Zastosowanie
    FTTX
  • - Typ włókna
    OS1 / OS2 9/125
  • - Montaż
    Nakrętka sześciokątna
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
  • Produkty powiązane
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
  • Typ Złącza: FC/PC simplex, idealnie dopasowany do standardowych złączy FC/PC.
  • Konstrukcja Jednomodowa: Zapewnia przesył danych na dużych odległościach z minimalnym tłumieniem.
  • Metalowa Obudowa: Obudowa zapewnia trwałość i odporność na korozję.
  • Ferrula Ceramiczna: Zwiększa precyzję połączeń i zmniejsza ryzyko uszkodzenia włókna optycznego.
  • Mechanizm Gwintowy: Umożliwia łatwe i pewne montowanie w otworze typu D (D-sub) za pomocą nakrętki.
  • Szeroki Zakres Temperatury Pracy: pozwala na użytkowanie w warunkach klimatycznych w Polsce.
  • Kompaktowe Wymiary: idealne do zastosowań, gdzie przestrzeń jest ograniczona.
  • Lekka Konstrukcja: minimalizuje obciążenie strukturalne systemów.

Zastosowanie:

Adapter FC-PC/FC-PC jest powszechnie używany w systemach telekomunikacyjnych i sieciach światłowodowych, zarówno w środowiskach komercyjnych, jak i przemysłowych. Jego uniwersalność sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do łączenia patchcordów z pigtailami, a także w przełącznicach światłowodowych i patch-panelach.

Podsumowanie:

Dzięki solidnej konstrukcji i zaawansowanej technologii, adapter FC-PC/FC-PC jest wyborem profesjonalistów poszukujących niezawodnego rozwiązania do zarządzania połączeniami światłowodowymi. Niezależnie od zastosowania, ten adapter gwarantuje wydajność i stabilność połączenia, które są kluczowe w nowoczesnych sieciach transmisyjnych.