Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Adapter Światłowodowy OM2 MM SC PC Flanszowy Simplex

Kod towaru: A-MM-SC
Adapter światłowodowy SC to niezbędny element dodatkowego wyposażenia dla każdego, kto dba o sprawne i efektywne działanie swojej sieci światłowodowej. Pasywny, lecz niezwykle istotny, pozwala na szybkie i bezproblemowe połączenie przynajmniej dwóch niezależnych włókien światłowodowych, co czyni go nieocenionym narzędziem w instalacjach LAN, FTTx i Data Center.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    A-MM-SC
  • - Rodzaj złącza
    SC/PC
  • - Typ złącza
    Wielomodowe
  • - Rodzaj
    Simplex
  • - Straty wtrąceniowe [dB]
    <=0.30
  • - Straty odbiciowe [dB]
    >30
  • - Kolor
    Beżowy
  • - Zastosowanie
    FTTX
  • - Typ włókna
    OM2 50/125
  • - Montaż
    Flanszowy
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
  • Produkty powiązane
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Jego zastosowanie sięga różnych obszarów, od łączenia patchcordów z pigtailami, po przedłużanie istniejących połączeń, a nawet łączenie dwóch patchcordów w celu uzyskania większego zasięgu. Nie ma znaczenia, czy chcesz rozszerzyć sieć w domu czy w biurze - adapter światłowodowy SC jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Jego zalety są nie do przecenienia. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, posiada solidną plastikową obudowę, zapewniającą nie tylko trwałość, ale także ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo, zaślepki zabezpieczające po obu stronach złącza chronią wrażliwe elementy przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami.

Jednak to nie wszystko. Adapter światłowodowy SC cechuje także łatwa identyfikacja toru optycznego dzięki przezroczystej zaślepce, umożliwiającej wykorzystanie wskaźnika laserowego. To nie tylko ułatwia pracę, ale również zwiększa precyzję i szybkość działania.

Budowa adaptera opiera się na ceramicznych tulejkach dopasowujących, które gwarantują minimalne straty wtrąceniowe i wysoką powtarzalność połączeń. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoja sieć działa z optymalną wydajnością, bez względu na jej rozmiar czy złożoność.

Dodatkowym atutem jest system mocowania adaptera do płyty czołowej, który zapewnia stabilny montaż, eliminując ryzyko luzów czy przemieszczeń. Dzięki metalowemu zatrzaskowi możesz być pewien, że adapter jest bezpiecznie zamocowany, co z kolei przekłada się na stabilność i niezawodność całej infrastruktury światłowodowej.