Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Adapter Światłowodowy SM SC APC Simplex z Plastikową Zewnętrzną Klapką Bez Flanszy

Kod towaru: A-SM-SCA-FL-EXTSHUTTER
Adapter został zaprojektowany do pracy w sieciach GEPON (Gigabit Ethernet Passive Optical Network) o przepustowości 1Gbit/s, spełniając wymagania nowelizacji rozporządzenia dotyczącego infrastruktury teleinformatycznej w budynkach mieszkalnych. Dzięki wysokiej jakości wykonania i precyzji centrowania, adapter światłowodowy zapewnia niezawodne połączenia w każdych warunkach pracy.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    A-SM-SCA-FL-EXTSHUTTER
  • - Kolor
    Zielony
  • - Typ złącza
    Jednomodowe
  • - Rodzaj złącza
    SC/APC
  • - Zastosowanie
    FTTX
  • - Montaż
    Bez Flanszowy
  • - Typ włókna
    OS1 / OS2 9/125
  • - Polerowanie ferruli [°]
    8
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
  • Produkty powiązane
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Adapter światłowodowy SC APC simplex

Adapter światłowodowy SC APC simplex z plastikową zewnętrzną klapką bez flanszy to niezawodne rozwiązanie dla profesjonalnych sieci telekomunikacyjnych. FTTX adapter ten łączy w sobie wysoką precyzję centrowania z niskim tłumieniem, zapewniając niezawodne połączenia między jednomodowymi przewodami transmisyjnymi zakończonymi złączami SC/APC simplex.

Korpus adaptera wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego, zapewniając trwałość i odporność na warunki pracy. Klapka zabezpieczająca chroni wnętrze adaptera przed dostaniem się kurzu i innych zanieczyszczeń, a także zapobiega wyciekowi światła laserowego na zewnątrz.

Dzięki wersji SLIM, adapter nie posiada kołnierza montażowego, co sprawia, że można go stosować w miejscach, gdzie brakuje możliwości wykorzystania standardowych adapterów z otworami montażowymi. Zatrzaskowe uchwyty ułatwiają instalację i demontaż adaptera.

Zastosowanie adaptera:

Adapter światłowodowy znajduje zastosowanie głównie w przełącznicach światłowodowych, skrzynkach, mufach i gniazdach abonenckich, gdzie pełni rolę łącznika między pigtailami przyspawanymi do kabla światłowodowego z patchcordami. Jest idealny do łączenia dwóch przewodów jednomodowych oraz do montażu w sieciach FTTx i FTTH.