Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Adapter Światłowodowy MM OM4 LC/PC Duplex z SC Footprint Flanszowy

Kod towaru: A-MM-LCDXFSC-EVIO
Adapter wielomodowy MM duplex LC OM4 to doskonałe rozwiązanie dla sieci światłowodowych, zapewniające niezawodną komunikację w środowiskach wymagających szybkiej transmisji danych. Dzięki zastosowaniu standardowych interfejsów LC, adaptery te gwarantują kompatybilność z szerokim zakresem urządzeń światłowodowych.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    A-MM-LCDXFSC-EVIO
  • - Kolor
    Erica Violet
  • - Typ złącza
    Wielomodowe
  • - Rodzaj złącza
    LC/UPC
  • - Rodzaj
    Duplex
  • - Zastosowanie
    FTTX
  • - Typ włókna
    OM4 50/125
  • - Montaż
    Flanszowy
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
  • Produkty powiązane
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Adaptery LC zostały precyzyjnie zaprojektowane i zatwierdzone przez komitety normalizacyjne, co potwierdza ich wysoką jakość i niezawodność. Dostępne w konfiguracjach pojedynczych (simplex) i podwójnych (duplex), z ceramicznym elementem dopasowującym, zapewniają one optymalną wydajność nawet w najbardziej wymagających aplikacjach sieciowych.

Główne cechy tego adaptera MM OM4 to:

Uniwersalność interfejsu: adapter przeznaczony jest do interfejsu światłowodowego LC/LC, co umożliwia łatwe połączenie z różnymi urządzeniami i kablami światłowodowymi.

Wielomodalność: adapter FTTX jest dostępny w wersji wielomodu OM4, co pozwala na efektywną transmisję danych na krótkich dystansach przy wykorzystaniu światłowodów wielomodowych.

Duplex: adapter umożliwia transmisję danych w trybie duplex, co pozwala na równoczesne przesyłanie danych w obie strony linii światłowodowej.

Wielkość: adapter wyposażony jest w złącze LC, które charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami, co ułatwia instalację nawet w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Dostępność kolorów: w zależności od wersji adapter dostępny jest w różnych kolorach, takich jak beżowy, turkusowy, niebieski i zielony, co ułatwia identyfikację i organizację kabli światłowodowych w sieci.

Podsumowując, adapter wielomodowy MM duplex LC OM4 to niezawodne i wszechstronne rozwiązanie dla sieci światłowodowych, zapewniające wysoką jakość transmisji danych i łatwą instalację w różnorodnych środowiskach. Dzięki jego zaletom, użytkownicy mogą być pewni stabilności i wydajności swojej infrastruktury sieciowej.