Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Fanout na kablu łatwego dostępu 24J modułowym(4J w module) SC APC, 30m, CPR DCA, G657A2 [PROJEKT POLSKI ŚWIATŁOWÓD OTWARTY]

Kod towaru: FNTEAC-24/4-9-SCA-30-DCA-A2-PSO
Rozgałęzienie Fanout zakończone złączami SC APC na końcu kabla łatwego dostępu.
  • PŚO

Cechy towaru

  • Kod towaru
    FNTEAC-24/4-9-SCA-30-DCA-A2-PSO
  • - UPC Index
    02-2155
  • - Nr produktu PSO
    KŁD24J/30m SC/APC Dca CELLCO
  • - Kolor
    Biały
  • - Typ włókna
    G.657.A2
  • - Długość [m]
    30
  • - Rodzaj złącza
    SC APC
  • - Ilość włókien
    24
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

PRODUKT PRZEZNACZONY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE
POLSKI ŚWIATŁOWÓD OTWARTY

Właściwości:
  • Optymalizowany do połączeń w budynkach wielorodzinnych.
  • Dostarczany w fabrycznych odcinkach zakończonych jednostronnie złączami.
  • Wykonany na kablu o "suchej" konstrukcji - łatwa instalacja.
  • Całkowicie dielektryczny.
Zastosowanie:
  • Wewnętrzny.
  • Do montażu w szachtach, rurach i korytach kablowych.