Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

TECH NOOK

Kaseta modułowa przełącznicy NEPTUN 3U 19" - montaż

Każde Data Center jest to miejsce, w którym zgromadzone są serwery, dyski twarde, urządzenia sieciowe i przełącznice modułowe. Data Center jest odpowiednio zabezpieczone i kontrolowane, aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność danych.

Standardowa szafa RACK to specjalna konstrukcja przeznaczona do montażu i przechowywania sprzętu sieciowego i serwerów standardowa wysokość to 42U, która pozwala na uporządkowane i bezpieczne przechowywanie sprzętu. Przełącznica modułowa 19” NEPTUN dostępna na Cellco24 dostępna jest w rozmiarze 3U. Przełącznica modułowa NEPTUN to modułowa przełącznica sieciowej, która może być łatwo rozbudowywana i dostosowywana do potrzeb instalatora.

W tym filmie instruktażowym dla instalatorów objaśniana jest kaseta modułowa czyli element składowy przełącznicy modułowej. Jest to mały moduł dla kabli światłowodowych, który może być łatwo włożony do przełącznicy i wyjęty z niej. Na filmie nasz instruktor pokazuje jak w łatwy sposób zamontować kable w sposób prosty nie uszkadzając kabla.