Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

TECH NOOK

meetBox - Szczelna Przełącznica FTTX

Cellco - jesteśmy rodzinną firmą z polskim kapitałem i ponad 20 letnią tradycją w branży telekomunikacyjnej. Znani jesteśmy głównie z pasji do tworzenia i udoskonalania swoich autorskich produktów. W dzisiejszych czasach przy budowie sieci światłowodowych przychodzi nam się mierzyć z nieco innymi wyzwaniami niż miało to miejsce jeszcze kilka lat wstecz. Na całe szczęście jedna kwestia pozostaje bez zmian mimo upływu lat – Fiber Management. Pojęcie dzisiaj już trochę zapomniane, jednak każdy kto miał styczność z światłowodami wie jak dokładna jest to praca, a zarządzanie włóknami to klucz do serca każdej sieci światłowodowej.

Przełącznica wewnątrzbydynkowa ftth stalowa z PG

Jakie cechy powinna mieć idealna przełącznica światłowodowa ?

Tutaj możemy się na chwilę zatrzymać. Osoba, która odpowiada w firmie za aspekty techniczne na pewno zwróci uwagę na odpowiednie promienie gięcia – wbrew pozorom na rynku jest dużo przełącznic, słupków światłowodowych z niezgodnymi promieniami gięcia. Z kolei osoba odpowiedzialna za zakupy w firmie na pewno odpowie że produkt idealny to taki który zawsze jest dostępny i dostawy są realizowane na czas. Na samym końcu najważniejsze ogniowo czyli instalator. Dla instalatora najważniejszy jest – szybki, przyjemny, bezpieczny montaż. W naszej opinii idealny produkt to taki który łączy te trzy punkty widzenia, to dlatego dbamy żeby nasze produkty były zawsze dla Państwa dostępne, to dlatego przykładamy tak wielką uwagę do wszystkich aspektów bezpieczeństwa i staramy się budować tę świadomość wśród wszystkich naszych klientów i partnerów biznesowych i to dla tego przy tworzeniu/doskonaleniu dowolnego produktu główny nacisk kładziemy na współpracę z instalatorami. Wszelkie tego typu informacje zbieramy podczas wyjazdów indywidualnych do klienta lub organizowanych przez nas iwentów – korzystając z okazji wszystkich gorąco zapraszam do udziału z organizowanych przez CELLCO iwentów. Informacje o nich można śledzić w naszych social mediach oraz aktualnościach na stronie.

meetbox Przełącznica Światłowodowa FTTX szczelna zewnątrzbudynkowa

Outdoor, Indoor? Let’s MEET

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery naszej nowej przełącznicy meetBox, jest to produkt wypracowany przy współpracy z jednym z naszych partnerów według modelu, który w skrócie opisany jest wyżej. Kluczową cechą produktu jest to że jest to przełącznica uniwersalna - wewnętrzna i zewnętrzna, co pozwala narzucić i utrzymać pewien standard przy budowaniu sieci światłowodowych. Przełącznica z tzw. Zieloną strefą czyli oddzielenie części liniowej od części abonenckiej – jest to funkcjonalność notorycznie powtarzana na każdym spotkaniu (patrząc przez pryzmat projektów Państwowych i europejskich) mianowicie instalator, który będzie realizował podłączenia abonenckie. Podłączenia abonenckie zazwyczaj wykonuje inny podmiot wykonawczy. Instalator podłączeń abonenckich nie będzie miał w łatwy sposób dostępu do włókien sygnałowych – przydatna rzecz prawda? Kolejnym ważnym aspektem jest na pewno to że meetBox produkowany jest w Polsce – wiąże się to z certyfikatami materiałowymi i badaniami powłoki, również z dostępnością więc to na pewno na plus dla potencjalnego klienta. Za zabezpieczenie szczelności przy wprowadzaniu kabli - zarówno kabli dosyłowych jak i abonenckich odpowiedzialne są dławnice kablowe. Produkt dedykowany głównie dla zabudowy kilkurodzinnej, listwa komutacyjna wyposażona w możliwość podłączenia adapterów do podłączeń abonenckich + COM do splittera. Stopień ochrony IP54, wejścia kablowe możliwe do „wybicia”, kod QR prowadzący bezpośrednio do instrukcji montażu, możliwość przeprowadzenia szkoleń na miejscu u Państwa w firmie lub u nas. To wszystko przekłada się na produkt kompletny.