Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Patchcord SLIM 3,0mm simplex 9/125 SC APC-SC APC czarny 70m

Kod towaru: N-M-SLIM-PTCH-01-SCASCA-70-B3
50m CMF-A-J9-001-SLIM-657A2-9002 szt. CON-SM-SCA-40

Cechy towaru

  • Kod towaru
    N-M-SLIM-PTCH-01-SCASCA-70-B3
  • - Ilość włókien
    1
  • - Typ włókna
    G.657.B3
  • - Siła zaciągania [N]
    800
  • - Rodzaj złącza
    SC/APC
  • - Średnica [mm]
    3
  • - Długość [m]
    70
  • - Zastosowanie
    Zewnętrzny
  • - Typ złącza
    Jednomodowe
  • - Odporność UV
    Tak
  • - Polerowanie ferruli [°]
    8
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
50m CMF-A-J9-001-SLIM-657A2-9002 szt. CON-SM-SCA-40