Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Patchcord 9/125 LC APC - LC APC żółty 20m

Kod towaru: PTCH20-M-9-LCALCA-20-YL
Patch cord jednomodowy LC APC - LC APC 9/125: Ten solidny patch cord w kolorze żółtym jest rozwiązaniem do instalacji sieciowych FTTH. Zakończenia LC APC zapewniają stabilne połączenia bez strat sygnału, a jego konstrukcja oparta na włóknie G.652.D zapewnia doskonałą jakość transmisji nawet w dłuższych 20 metrowych odcinkach. Kabel charakteryzuje się obniżoną średnicą do 2mm.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    PTCH20-M-9-LCALCA-20-YL
  • - Ilość włókien
    1
  • - Typ włókna
    G.652.D
  • - Rodzaj złącza
    LC/APC
  • - Średnica [mm]
    2
  • - Długość [m]
    20
  • - Zastosowanie
    Wewnętrzny
  • - Typ złącza
    Jednomodowe
  • - Odporność UV
    Nie
  • - Kolor
    Żółty
  • - Polerowanie ferruli [°]
    8
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Patch cord 9/125 LC APC - LC APC to niezastąpione narzędzie dla instalacji sieciowych FTTH, szczególnie tam, gdzie wymagane są optymalne parametry transmisji oraz wysoka jakość połączeń światłowodowych. Złącza LC APC (Angled Physical Contact) wyróżniają się specjalną konstrukcją o obniżonej średnicy zewnętrznej.Dzięki zastosowaniu złączy LC APC na obu końcach patch cordu, możliwe jest uzyskanie doskonałej jakości połączeń, minimalizując straty sygnału i zapewniając stabilność transmisji danych. Dodatkowo, charakteryzują się one wysoką odpornością na zakłócenia elektromagnetyczne i zjawiska odbicia światła, co sprawia, że są idealnym wyborem nawet w najbardziej wymagających środowiskach wewnętrznych.Patch cord ten doskonale sprawdza się w aplikacjach, gdzie niezawodność i stabilność transmisji są kluczowe, takich jak sieci telekomunikacyjne, sieci LAN, czy infrastruktura teleinformatyczna. Jego wyjątkowe właściwości transmisyjne i solidna konstrukcja sprawiają, że stanowi niezastąpione narzędzie dla profesjonalistów zajmujących się budową i utrzymaniem zaawansowanych sieci światłowodowych.