Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Patchcord 9/125 LC APC - LC APC żółty 3m

Kod towaru: PTCH20-M-9-LCALCA-03-YL
Patchcord SM LC/APC - LC/APC 9/125 żółty to niezawodne i wysokiej jakości rozwiązanie dla profesjonalnych instalacji światłowodowych, oferując stabilne połączenia oraz minimalne straty transmisyjne.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    PTCH20-M-9-LCALCA-03-YL
  • - Ilość włókien
    1
  • - Typ włókna
    G.652.D
  • - Rodzaj złącza
    LC/APC
  • - Średnica [mm]
    2
  • - Długość [m]
    3
  • - Zastosowanie
    Wewnętrzny
  • - Typ złącza
    Jednomodowe
  • - Odporność UV
    Nie
  • - Kolor
    Żółty
  • - Polerowanie ferruli [°]
    8
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Opis Ogólny

Patchcord SM LC/APC - LC/APC 9/125 w kolorze żółtym to profesjonalny kabel światłowodowy, stworzony z myślą o wysokiej jakości transmisji danych na odcinku 2 metrów. Zakończony jest złączami LC/APC, co gwarantuje minimalne straty sygnału i odbicia światła, idealnie nadając się do sieci telekomunikacyjnych oraz LAN.

Dane Techniczne

  • Typ złącza: LC/APC - LC/APC
  • Włókno: Jednomodowe (SM) OS2
  • Średnica włókna: 9/125 µm

Właściwości Włókna G.652.D

Włókno G.652.D jest znane ze swojego niskiego współczynnika tłumienia oraz dyspersji, co pozwala na przesyłanie sygnałów na duże odległości bez utraty jakości. Jest również bardziej elastyczne, dzięki czemu kabel może być instalowany w trudnych warunkach przestrzennych bez zwiększania tłumienności.

Złącza LC/APC

Złącza LC/APC są wybierane ze względu na ich doskonałe właściwości optyczne, w tym niskie straty w transmisji i minimalizację odbić światła. Są one powszechnie stosowane w nowoczesnych sieciach światłowodowych, w tym w telekomunikacji oraz sieciach LAN.

Zalety Produktu

  • Niskie Straty Odbiciowe: Dzięki złączom LC/APC, patchcord zapewnia bardzo niskie straty odbiciowe, co jest kluczowe dla wysokiej jakości transmisji.
  • Elastyczność: Kabel jest bardziej elastyczny dzięki zastosowaniu włókna G.652.D, co ułatwia jego instalację w trudnych miejscach.
  • Wysoka Jakość Transmisji: Niski współczynnik tłumienia i dyspersji zapewnia niezawodną transmisję na dużych odległościach.

Zastosowania

Patchcord SM LC/APC - LC/APC 9/125 żółty jest idealny do zastosowań w:

  • Sieciach telekomunikacyjnych: Oferuje stabilną transmisję na dużych odległościach.
  • Sieciach LAN: Idealny do połączeń w lokalnych sieciach komputerowych.
  • FTTX: Nadaje się do sieci światłowodowych prowadzących bezpośrednio do abonentów.
  • WAN: Zapewnia niezawodną transmisję danych w szerokich sieciach rozległych.