Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Patchcord 9/125 LC APC - SC PC żółty 15m G.657.A1

Kod towaru: PTCH20-M-9-LCASC-15-YL-G657A
Idealnie nadaje się do zastosowań wewnętrznych oraz jako kabel połączeniowy w różnych systemach telekomunikacyjnych i sieciach komputerowych. Dzięki swojej wszechstronności i niezawodności, ten patchcord spełnia wymagania dla wymagających instalacji światłowodowych.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    PTCH20-M-9-LCASC-15-YL-G657A
  • - Typ włókna
    G.652.D
  • - Rodzaj złącza
    LC/APC, SC/PC
  • - Średnica [mm]
    2
  • - Długość [m]
    15
  • - Zastosowanie
    Wewnętrznie
  • - Typ złącza
    Jednomodowy
  • - Odporność UV
    Nie
  • - Kolor
    Żółty
  • - Polerowanie ferruli [°]
    8 oraz 0
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Stacyjny patchcord wewnątrzbudynkowy o obniżonej średnicy zewnętrznej 2mm to niezastąpiony element infrastruktury dla profesjonalnych instalatorów światłowodowych. Ten patchcord simplex działa jako kabel światłowodowy z włóknem single mode 9/125, zapewniając niezawodne połączenia i doskonałą jakość transmisji danych.

Patchcord ten stanowi atrakcyjne rozwiązanie dla instalatorów światłowodowych, ponieważ korzysta z wysokiej jakości włókna G.657.a1. To gwarantuje nie tylko stabilność, ale także wydajność i trwałość w każdych warunkach.

Zakończony obustronnie złączami, ten patchcord zapewnia pewne połączenia i łatwą instalację. Dostępny jest również w różnych wariantach złącz, długościach oraz rodzajach włókien, co pozwala na elastyczne dostosowanie go do indywidualnych potrzeb każdej instalacji.

Warto zwrócić uwagę na standardowe parametry techniczne tego patchcorda, takie jak średnica rdzenia/płaszcza wynosząca 9/125 um, średnica tuby 0,9 mm oraz zakres temperatury pracy od -20°C do +60°C i temperatury przechowywania od -40°C do +90°C. Dodatkowo, posiada on indeks palności UL 94 V-0, co potwierdza jego bezpieczeństwo w użytkowaniu.

Patchcord ten cechuje się wysoką jakością materiałów i wykonania, co zapewnia nie tylko dobre parametry transmisyjne, ale także niską tłumiennosć i dobrą refleksję światła. Łatwa identyfikacja włókien ułatwia zarówno instalację, jak i konserwację.