Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Patchcord 9/125 SC APC - SC PC żółty 1m

Kod towaru: PTCH20-M-9-SCASC-01-YL
Patchcord światłowodowy o średnicy 2,0 mm, jednomodowy, z jednej strony wyposażony w złącze SC APC, a z drugiej w złącze SC PC, o długości 1 metra i kolorze żółtym, to niezawodny element infrastruktury sieci światłowodowej. Jego główną funkcją jest umożliwienie sprawnego połączenia między dwoma komponentami sieci, zapewniając optymalne parametry transmisyjne.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    PTCH20-M-9-SCASC-01-YL
  • - Ilość włókien
    1
  • - Typ włókna
    G.652.D
  • - Rodzaj złącza
    SC/APC, SC/PC
  • - Średnica [mm]
    2
  • - Długość [m]
    1
  • - Zastosowanie
    Wewnętrzny
  • - Typ złącza
    Jednomodowe
  • - Odporność UV
    Nie
  • - Kolor
    Żółty
  • - Polerowanie ferruli [°]
    8 oraz 0
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Złącze SC APC zostało precyzyjnie polerowane pod kątem 8 stopni, co skutkuje minimalizacją strat sygnału poprzez redukcję odbić wewnętrznych. Z kolei złącze SC PC zostało polerowane "na płasko", również w celu maksymalizacji transmisji sygnału.

Patchcord wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje nie tylko niezawodność, ale także niską tłumiennosć i dobrą reflektację. Jego średnica rdzenia wynosi 9/125 um, co czyni go idealnym do przesyłania danych na dużą odległość przy minimalnych stratach.

Dodatkowo, kabel światłowodowy jest odporanym na warunki środowiskowe, dzięki czemu nadaje się do zastosowań wewnętrznych. Posiada wysoką odporność na promieniowanie UV oraz temperatury od -20°C do +60°C w pracy i od -40°C do +90°C w przechowywaniu.

Patchcord 2,0 mm simplex 9/125 złącza SC APC-SC PC 1m żółty to nie tylko element łączący w sieciach światłowodowych, ale również gwarancja stabilności i wysokiej jakości transmisji danych nawet w wymagających warunkach środowiskowych.