Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Patchcord 9/125 SC PC-SC PC żółty 1m G.657.A2

Kod towaru: PTCH20-M-9-SCSC-01-YL-G657A2
Patchcord SC PC-SC PC 9/125 to niezawodne połączenie dla wymagających aplikacji jednomodowych. Oferuje wysoką jakość wykonania i materiałów, gwarantując stabilne parametry transmisyjne. Dzięki niskiej tłumienności i dobrej refleksji, zapewnia niezakłóconą transmisję danych. Łatwa identyfikacja włókien oraz możliwość dostosowania do różnych standardów włókien sprawiają, że jest to rozwiązanie wszechstronne i niezawodne.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    PTCH20-M-9-SCSC-01-YL-G657A2
  • - Ilość włókien
    1
  • - Typ włókna
    G.657.A2
  • - Rodzaj złącza
    SC/UPC
  • - Średnica [mm]
    2
  • - Długość [m]
    1
  • - Zastosowanie
    Wewnętrzny
  • - Typ złącza
    Jednomodowe
  • - Odporność UV
    Nie
  • - Kolor
    Żółty
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Patchcord jest przeznaczony głównie do zastosowań wewnętrznych jako kabel łączeniowy. Jego żółty kolor ułatwia identyfikację, a niski profil palności (UL 94 V-0) zapewnia bezpieczeństwo w użytkowaniu. Średnica rdzenia/płaszcza wynosząca 9/125 um oraz średnica tuby 0,9 mm świadczą o kompaktowej konstrukcji, idealnej do różnorodnych instalacji.

Patchcord SC PC-SC PC 9/125 to nie tylko produkt, ale także pewność solidnego połączenia wewnątrz Twojej infrastruktury sieciowej.