Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Patchcord 9/125 SC PC-SC PC żółty 3m G.652.D

Kod towaru: PTCH20-M-9-SCSC-03-YL
Patchcord SC PC-SC PC 9/125, w kolorze intensywnego żółtego, o długości 3 metrów, to nie tylko połączenie optyczne - to klucz do precyzyjnej komunikacji jednomodowej. Ten patchcord, oparty na standardzie G.652.D, to gwarancja stabilnej transmisji danych nawet na dużych odległościach, idealny do zastosowań stacyjnych w środowisku wewnętrznym.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    PTCH20-M-9-SCSC-03-YL
  • - Ilość włókien
    1
  • - Typ włókna
    G.652.D
  • - Rodzaj złącza
    SC/UPC
  • - Średnica [mm]
    2
  • - Długość [m]
    3
  • - Zastosowanie
    Wewnętrzny
  • - Typ złącza
    Jednomodowe
  • - Odporność UV
    Nie
  • - Kolor
    Żółty
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Patchcord SC PC-SC PC 9/125, w odcieniu intensywnego żółtego i długości 3 metrów, to doskonałe narzędzie do precyzyjnej komunikacji optycznej. Specjalnie zaprojektowany z myślą o zastosowaniach stacyjnych, ten patchcord oferuje niezawodną transmisję danych wewnątrz sieci.

Dzięki zastosowaniu standardu G.652.D, zapewnia on niezakłóconą komunikację nawet na dużych odległościach, gwarantując stabilność i wydajność transmisji. Ale to nie wszystko - złącza jednomodowe oraz konfiguracja "simplex" zapewniają precyzyjną komunikację w jednym kierunku, idealną do aplikacji, gdzie nie ma potrzeby transmisji zwrotnej.

Patchcord ten to nie tylko połączenie optyczne - to klucz do skutecznej komunikacji w Twojej sieci. Jego wysoka jakość materiałów i wykonania, niska tłumiennos´c´ oraz możliwość dostosowania do różnych standardów włókien sprawiają, że jest to niezastąpione narzędzie dla każdego profesjonalnego systemu telekomunikacyjnego.