Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Pigtail 9/125 LCA PC 2m (12 kolorów Telcordia)

Kod towaru: PGT-M-9-LCA-02-12CLR
kategoria: Pigtaile
Pigtail to 2m odcinek kabla światłowodowego z końcówką złącza LC APC na jednym końcu i niewypolerowanym końcem włókna na drugim końcu. W kablu użyto włókno G.652 D. Pigtail posiada średnicę rdzenia 9 mikronów i średnicę powłoki 125 mikronów kabla światłowodowego, złącze kabla jest jednomodowe. Kabel to 12 kolorowa Telcordia zgodna z wymaganiami normy.

Cechy towaru

  • Waga w przesyłce
    0,022kg
  • Kod towaru
    PGT-M-9-LCA-02-12CLR
  • - Typ włókna
    G.652.D
  • - Kolor
    12 kolorów (Telecordia)
  • - Zastosowanie
    Konektoryzacja kabli dystrybucyjnych w przełącznicach
  • - Rodzaj złącza
    LC/APC
  • - Długość [m]
    2
  • - Typ złącza
    jednomodowe
  • - Straty wytrąceniowe [dB]
    <0,3
  • - Straty odbiciowe [dB]
    >60
  • Wymiary w przesyłce
    1 x 10 x 10 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Właściwości:
  • wysoka jakość materiałów i wykonania
  • zapewnia dobre parametry transmisyjne
  • niska tłumiennność
  • wysoka reflektacja
  • łatwa identyfikacja włókien
  • możliwość wykonania w różnych standardach włókien
 
Zastosowanie:
  • Konektoryzacja kabli dystrybucyjnych w przełącznicach
 
Dodatkowe dane techniczne:
  • Wersja: Standard
  • Sposób polerowania: 8’
  • Kolor złącza: zielony
  • Średnica rdzenia/płaszcza [um]: 9/125
  • Temperatura pracy [°C]: -20+60
  • Temperatura przechowywania [°C]: -40+90
  • Indeks palności: UL 94 V-0