Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Pigtail 9/125 SC PC 2m (12 kolorów Telcordia) g657a1

Kod towaru: PGT-M-9-SC-02-12CLR-G657A1
Pigtail to 2m odcinek kabla światłowodowego z końcówką złącza SC PC na jednym końcu i niewypolerowanym końcem włókna na drugim końcu. W kablu użyto włókno G.652.A1. Pigtail posiada średnicę rdzenia 9 mikronów i średnicę powłoki 125 mikronów kabla światłowodowego, złącze kabla jest jednomodowe. Kabel to 12 kolorowa Telcordia zgodna z wymaganiami normy.

Cechy towaru

  • Kod towaru
    PGT-M-9-SC-02-12CLR-G657A1
  • - Typ włókna
    G.657.A1
  • - Kolor
    12 kolorów (Telcordia)
  • - Średnica [mm]
    0,9
  • - Zastosowanie
    konektoryzacja kabli dystrybucyjnych w przełącznicach
  • - Rodzaj złącza
    SC PC
  • - Długość [m]
    2
  • - Straty odbiciowe [dB]
    >50
  • - Straty wtrąceniowe [dB]
    <0,25
  • - Typ złącza
    jednomodowe
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty