Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Pigtail (drop) VIPER 2J G.657.A1 2x SC APC biały 20m

Kod towaru: PGTVIPER20-M-02-SCA-20
Kategoria: Pigtaile

Cechy towaru

  • Waga w przesyłce
    0,18kg
  • Kod towaru
    PGTVIPER20-M-02-SCA-20
  • - Typ włókna
    G.657.A1
  • - Kolor
    Biały
  • - Powłoka zewnętrzna
    LS0H
  • - Zastosowanie
    wewnątrzbudynkowy
  • - Rodzaj złącza
    2x SC/APC
  • - Długość [m]
    20
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Właściwości:
  • rozwiązanie deweloperskie zgodne z ustawą;
  • powłoka zewnętrzna LS0H;
  • bezpieczny w układaniu na budynku;
  • całkowicie dielektryczny;
  • możliwość zaciągania;
  • łatwy dostęp do włókien;
  • całkowicie suchy;
  • dostarczany w gotowych odcinkach jednostronnie zakończonych prefabrykowanymi złączami.
 
Zastosowanie:
  • wewnątrzbudynkowy kable abonencki typu Drop;
  • zabudowa wielorodzinna. Kabel do układania bezpośrednio na ścianie, w rurach elektroinstalacyjnych. lub w szachtach kablowych
 
Dodatkowe dane techniczne:
  • Waga [kg/km] 9 +/- 10%
  • Zastosowanie wewnętrzny
  • Do systemu Home
  • Powłoka LS0H TAK
  • temp instalacji [°C] -20+60
  • temp dzialania [°C] -30+60
  • temp przechowywania [°C] -30+60