Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Pigtail (drop) VIPER 2J G.657.A1 2x SC APC biały 80m

Kod towaru: PGTVIPER-M-02-SCA-80
kategoria: Pigtaile

Materiały do pobrania

Cechy towaru

  • Kod towaru
    PGTVIPER-M-02-SCA-80
  • - Typ włókna
    G.657.A1
  • - Kolor
    Biały
  • - Powłoka zewnętrzna
    LS0H
  • - Średnica [mm]
    3,1 x 2,1 (płaski)
  • - Ilość włókien
    2
  • - Zastosowanie
    Wewnątrzbudynkowe - kable abonenckie typu drop
  • - Rodzaj złącza
    2x SC APC
  • - Długość [m]
    80
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Właściwości:
  • rozwiązanie deweloperskie zgodne z ustawą
  • powłoka zewnętrzna LS0H
  • bezpieczny w układaniu na budynku
  • całkowicie dielektryczny
  • możliwość zaciągania
  • łatwy dostęp do włókien
  • całkowicie suchy
  • dostarczany w gotowych odcinkach jednostronnie zakończonych prefabrykowanymi złączami
 
Zastosowanie:
  • wewnątrzbudynkowy kable abonencki typu Drop
  • zabudowa wielorodzinna. Kabel do układania bezpośrednio na ścianie, w rurach elektroinstalacyjnych lub w szachtach kablowych
 
Dodatkowe dane techniczne:
  • Waga [kg/km]: 9 +/- 10%
  • Zastosowanie: wewnętrzny
  • Do systemu: Home
  • Powłoka LS0H: TAK
  • temp instalacji [°C]: -20+60
  • temp dzialania [°C]: -30+60
  • temp przechowywania [°C]: -30+60