Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Pigtail SLIM 1J G.657.A1 1x SC APC 100m

Kod towaru: N-M-SLIM-PGT-02/01-SCA-100
kategoria: Pigtaile
Pigtail SLIM to odcinek kabla światłowodowego, który ma na jednym końcu końcówkę złącza SC APC, a po drugiej stronie ucięte włókno. Kabel jest wykonany z włókna klasy G.657.A1, dostępny również w klasie G.657B3. Wytrzymałość oraz elastyczność kabla zapewnia powłoka HDPE, umożliwiająca jego stosowanie w trudnych warunkach zewnętrznych. Pigtail jest stosowany przede wszystkim w sieciach telekomunikacyjnych, w połączeniach pomiędzy komponentami w sieciach zewnętrznych.

Cechy towaru

  • Kod towaru
    N-M-SLIM-PGT-02/01-SCA-100
  • - Ilość włókien
    2
  • - Powłoka zewnętrzna
    LSZH
  • - Odporność UV
    tak
  • - Średnica [mm]
    3
  • - Rodzaj złącza
    SC/APC
  • - Typ włókna
    G.657.A1
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Właściwości:

  • średnica kabla dostosowana do uchwytów abonenckich 
  • wytrzymała, lekka konstrukcja
  • bezpieczny w układaniu na budynku
  • całkowicie dielektryczny
  • możliwość zaciągania
  • zabezpieczony  kapturkiem termokurczliwym
  • całkowicie suchy

Zastosowanie:

  • zewnętrzny
  • samonośny do sieci napowietrznych
  • do połączeń abonenckich