Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Pigtail SLIM 1J G.657.A1 1x SC APC 200m

Kod towaru: Ż$3523766 81184 ECOM1
kategoria: Pigtaile
Pigtail SLIM to odcinek kabla światłowodowego, który ma na jednym końcu końcówkę złącza SC APC, a po drugiej stronie ucięte włókno. Kabel jest wykonany z włókna klasy G.657.A1, dostępny również w klasie G.657B3. Wytrzymałość oraz elastyczność kabla zapewnia powłoka HDPE do warunków zewnętrznych. Powłoka posiada parametr LSOH oznacza, że jest to kabel uniwersalny, możliwy do podłączenia bezpośrednio klienta po odejściu od słupa. Odległość SPAN to max. 75-85m.
Przeglądasz ofertę archiwalną

Cechy towaru

  • Kod towaru
    Ż$3523766 81184 ECOM1
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Właściwości:

  • średnica kabla dostosowana do uchwytów abonenckich 
  • wytrzymała, lekka konstrukcja
  • bezpieczny w układaniu na budynku
  • całkowicie dielektryczny
  • możliwość zaciągania
  • zabezpieczony  kapturkiem termokurczliwym
  • całkowicie suchy

Zastosowanie:

  • zewnętrzny
  • samonośny do sieci napowietrznych
  • do połączeń abonenckich