Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Splitter SM 4x4 w obudowie ABS, złącza SC / APC

Kod towaru: SPL-SM-ABS-4X4-2000-WB-01-SCA
Kategoria: Splittery
Splitter pasywny o końcówkach złącz SC APC. Długość każdego kabla o włóknie G.657.A1. Urządzenie do zastosowań wewnątrz budynkowych. Urządzenie daje możliwość sumowania sygnałów i wspólne ich dzielenie. Praca w trybie sumowania, dzielenie sygnałów narrow oraz broadcastowych. Możliwość rekonfiguracji podziału mocy w zależności od użytego portu wejściowego.

Cechy towaru

  • Kod towaru
    SPL-SM-ABS-4X4-2000-WB-01-SCA
  • - Typ obudowy
    ABS
  • - Podział mocy
    4x4
  • - Rodzaj złącza
    SC/APC
  • - Wymiar obudowy
    100x80x10
  • - Typ włókna
    G.657.A1
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
  • Produkty powiązane
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Właściwości:
  • kompaktowe rozmiary obudowy;
  • wyprowadzenia na kablu 2,0mm, zmniejszające ryzyko uszkodzenia;
  • wykonany w technologii PLC (Planar Wave Circuit) zapewniającej najlepsze parametry transmisyjne;
  • łatwa identyfikacja portów splittera - inne kolory portów wejściowych i portów wyjściowych.
 
Zastosowanie:
  • pasywne sieci optyczne FTTx, PON, CATV.
 
Dodatkowe dane techniczne:
  • długość wyjść splittera: 1m;
  • średnica kabli: 2mm;
  • kolor kabla: żółty
  • typ włóna: G.657.A1;
  • zakres długości fali: 1250-1650nm.