Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Splitter w obudowie mini ABS 1x2 kabel 2,0 mm SC APC 1m

Kod towaru: SPL-ABSM-1X2-20-01-SCA
kategoria: Splittery
Splitter światłowodowy to urządzenie, które służy do podziału mocy sygnału światłowodowego płynącego we włóknach G.657.A1 na ścieżki o mniejszej mocy, przy jednoczesnym minimalnym wpływie na jakość sygnału. W splitterze typu pasywnego, światło jest rozszczepiane na mniejsze części za pomocą odpowiednio skonstruowanych elementów optycznych. W tym modelu obudowa ABS zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Złącze SC/APC jest złączem polerowanym pod 8".

Cechy towaru

  • Waga w przesyłce
    0,181kg
  • Kod towaru
    SPL-ABSM-1X2-20-01-SCA
  • - Średnica [mm]
    2
  • - Typ obudowy
    mini ABS
  • - Rodzaj złącza
    SC/APC
  • - Typ włókna
    G.657.A1
  • Wymiary w przesyłce
    2 x 27 x 22 cm
  • Opis towaru
  • Produkty powiązane
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Właściwości:

  • obudowa z wytrzymałego materiału ABS
  • wersja obudowy: mini
  • optymalna długość pigtaili wyjściowych
  • złącza o niskim tłumieniu
  • włókna G.657.A1
  • niskie tłumienie własne
  • wysoka jednorodność mocy wyjściowej

Zastosowanie:

  • montaż w punktach dystrybucyjnych NEPTUN