Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Splitter w obudowie STEELBOX 1x32kabel 0,9 mm SC APC 1m [PROJEKT POLSKI ŚWIATŁOWÓD OTWARTY]

Kod towaru: SPL-MB-1X32-09-01-SCA-PSO
kategoria: Splittery
Splitter światłowodowy pasywny w obudowie STEELBOX to urządzenie służące do podziału z 1 kabla sygnału światłowodowego na parę wyjść przy minimalnej stracie jakości. Obudowa STEELBOX wykonana jest z wytrzymałego materiału, co zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kabel o średnicy 0,9 mm jest standardowym rozmiarem stosowanym w sieciach FTTH. Złącze SC APC polerowane jest pod 8”.
  • PŚO

Materiały do pobrania

Cechy towaru

  • Waga w przesyłce
    0,164kg
  • Kod towaru
    SPL-MB-1X32-09-01-SCA-PSO
  • - Podział mocy
    1x32
  • - Typ włókna
    G.657.A1
  • - Rodzaj złącza
    SC/APC
  • - Typ obudowy
    steelbox
  • - Średnica [mm]
    0,9
  • - UPC Index
    26-9004
  • - Nr produktu PSO
    SPL-MB-1X32-09-01-SCA
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
PRODUKT PRZEZNACZONY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE
POLSKI ŚWIATŁOWÓD OTWARTY
Cechy:
  • obudowa z wytrzymałego materiału MB
  • optymalna długość pigtaili wyjściowych
  • złącza o niskim tłumieniu
  • włókna G.657.A1
  • niskie tłumienie własne
  • wysoka jednorodność mocy wyjściowej
 
Zastosowanie:
  • montaż w punktach dystrybucyjnych NEPTUN
  • montaż w mufoprzełącznicach sytemu AIR