Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Tłumik w Adapterze Single Mode SC APC 10dB Dual Window

Kod towaru: ATT-A-SM-SCA-10
Tłumik w adapterze Single Mode SC APC 15dB Dual Window jest kluczowym elementem w systemach optycznych, zapewniającym precyzyjne dostosowanie mocy sygnału optycznego do wymagań urządzeń odbiorczych.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    ATT-A-SM-SCA-10
  • - Typ złącza
    Jednomodowe
  • - Rodzaj złącza
    SC/APC
  • - Tłumienie
    10dB
  • - Kolor
    Zielony
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
  • Produkty powiązane
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Złącza tego tłumika są typu SC/APC, co oznacza że są one zoptymalizowane dla precyzyjnego połączenia i minimalnej utraty sygnału. Jest to wersja żeńsko-żeńska, co pozwala na łatwe i wygodne łączenie z innymi elementami systemu.

Tłumik światłowodowy jest kluczowym elementem toru optycznego, montowanym przed detektorem sygnału. Jego główną funkcją jest dopasowanie mocy sygnału optycznego do zakresu pracy urządzeń odbiorczych, co zapewnia stabilną i niezakłóconą transmisję danych.

Złącza SC 9/125 zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniach w telekomunikacji, jednak ich wszechstronne właściwości sprawiają, że znajdują zastosowanie także w innych obszarach, takich jak sieci LAN i WAN, systemy CATV, techniki pomiarowe, systemy czujników oraz w przemyśle kolejowym.

Złącze typu APC charakteryzuje się płasko spolerowanym czołem ferruli, co przyczynia się do zmniejszenia ryzyka odbić i strat sygnału. Ważne jest, aby pamiętać, że złącza APC i UPC nie powinny być łączone ze sobą, aby uniknąć potencjalnych uszkodzeń i strat sygnału.

Montaż i demontaż tłumika światłowodowego FTTX są łatwe i intuicyjne, co pozwala na szybką instalację i konserwację. Złącza SC zapewniają nie tylko szybkie i łatwe połączenie, ale także są odporne na defekty połączenia, co gwarantuje stabilność i niezawodność systemu. Ich ergonomiczny kształt ułatwia montaż i zapewnia pewność połączenia.

W skrócie, tłumik w adapterze Single Mode SC APC 15dB Dual Window to niezawodny element systemów optycznych, zapewniający stabilną i niezakłóconą transmisję danych oraz łatwą instalację i konserwację.