Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Adapter Światłowodowy LC/UPC Quad Single Mode Flanszowy

Kod towaru: A-SM-LCQD
Nowoczesny adapter światłowodowy LC/UPC quad, przeznaczony do jednomodowych połączeń światłowodowych FTTX. Ten wyjątkowy komponent jest kluczowy dla efektywnego zarządzania i dystrybucji sygnałów światłowodowych, szczególnie w środowiskach wymagających wysokiej niezawodności i stabilności transmisji, jak data centers, sieci telekomunikacyjne czy korporacyjne backbones.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    A-SM-LCQD
  • - Kolor
    Niebieskie
  • - Typ złącza
    Jednomodowe
  • - Rodzaj złącza
    LC/PC
  • - Straty odbiciowe [dB]
    >50
  • - Straty wtrąceniowe [dB]
    <0,25
  • - Zastosowanie
    FTTX
  • - Montaż
    Flanszowy
  • - Typ włókna
    OS1 / OS2 9/125
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
  • Produkty powiązane
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Adapter pozwala na połączenie dwóch par podwójnych (duplex) patchcordów jednomodowych ze złączami LC/UPC. Jest to rozwiązanie idealne dla systemów, które wymagają wysokiej jakości połączeń z minimalnym tłumieniem i odbiciem sygnału.

Kluczowe cechy:

  • Wysoką jakość i niezawodność transmisji zapewnia ferrula ceramiczna, precyzyjnie oszlifowana pod kątem 0 stopni.
  • Wykonany z wytrzymałego tworzywa w kolorze niebieskim.
  • Integralne flansze z otworami montażowymi umożliwiają łatwą instalację.
  • Zwiększa efektywność połączeń, umożliwiając jednoczesne zarządzanie czterema liniami światłowodowymi.

Zaawansowana technologia zastosowana w tym produkcie FTTX gwarantuje jego trwałość i odporność na warunki pracy, co czyni go niezastąpionym elementem w każdej nowoczesnej infrastrukturze światłowodowej.