Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Fanout SLIM drop - CT napowietrzny 9/125x12 - CT M5.1 G657A1 SC APC 2000m 3,6mm

Kod towaru: FNTD-A-9-SLIM-CT-012-M051-A1-SCA-2000
Kabel Slim, jak sugeruje jego nazwa, to sprawdzone podejście do projektowania infrastruktury światłowodowej. Zamiast tradycyjnych, gruby kabli, które mogą być kłopotliwe podczas instalacji i zajmować dużo miejsca, kabel Slim oferuje smukłą konstrukcję, która idealnie nadaje się do tworzenia sieci abonenckich. Cena za całość nawoju.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    FNTD-A-9-SLIM-CT-012-M051-A1-SCA-2000
  • - Ilość włókien
    12
  • - Typ włókna
    G.657.A1
  • - Siła zaciągania [N]
    800
  • - Siła zrywająca [kN]
    1
  • - Rodzaj
    Napowietrzny
  • - Kolor
    Czarny
  • - Powłoka zewnętrzna
    LS0H
  • - Odporność UV
    Tak
  • - Średnica [mm]
    3,6
  • - Długość [m]
    2000
  • - Rodzaj złącza
    SC/APC
  • - Typ
    Włókno Jednomodowe
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
  • Produkty powiązane
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Dzięki swojej smukłej konstrukcji, kabel abonencki Slim jest znacznie łatwiejszy do instalacji niż tradycyjne kable światłowodowe. Może być łatwo prowadzony nawet w miejscach o ograniczonej przestrzeni, co przyspiesza proces instalacji.

Kabel Slim zapewnia estetyczne rozwiązanie dla sieci telekomunikacyjnych napowietrznych. Jego dyskretny wygląd pozwala na łatwe ukrycie kabla, co jest szczególnie istotne.

Pomimo swojej smukłej budowy, kabel Slim oferuje doskonałą wydajność transmisji danych, zapewniając stabilne i szybkie połączenie internetowe.

Choć kable światłowodowe Slim może wydawać się delikatny z zewnątrz, jest on zaprojektowany w taki sposób, aby być równie wytrzymałym i odpornym na warunki zewnętrzne w Polskiej strefie klimatycznej.