Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Fanout SLIM drop - CT napowietrzny 9/125x6 - CT M5.1 G657A1 SC APC 2000m 3,6mm

Kod towaru: FNTD-A-9-SLIM-CT-006-M051-A1-SCA-2000
Kabel światłowodowy to innowacyjne rozwiązanie zapewniające wysoką wydajność i niezawodność transmisji danych. Z 6 włóknami typu G.657.A1 oraz siłą zaciągania 800 N i siłą zrywającą 1 kN, jest idealny do instalacji napowietrznych. Odporny na zginanie i promieniowanie UV, dzięki czarnej powłoce LS0H. Jego smukła średnica 3,6 mm ułatwia instalację w ograniczonych przestrzeniach. Złącze SC/APC zapewnia łatwą integrację. Cena za całość nawoju.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    FNTD-A-9-SLIM-CT-006-M051-A1-SCA-2000
  • - Ilość włókien
    6
  • - Typ włókna
    G.657.A1
  • - Siła zaciągania [N]
    800
  • - Siła zrywająca [kN]
    1
  • - Rodzaj
    Napowietrzny
  • - Kolor
    Czarny
  • - Powłoka zewnętrzna
    LS0H
  • - Odporność UV
    Tak
  • - Średnica [mm]
    3,6
  • - Długość [m]
    2000
  • - Rodzaj złącza
    SC/APC
  • - Typ
    Włókno Jednomodowe
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
  • Produkty powiązane
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Ten zaawansowany kabel światłowodowy został zaprojektowany z myślą o najwyższej wydajności i niezawodności w różnorodnych warunkach instalacyjnych. Wyposażony w 6 włókien typu G.657.A1, zapewnia optymalną elastyczność oraz minimalizację ryzyka uszkodzeń podczas zginania, co jest kluczowe w trudnych warunkach FTTX.

Siła zaciągania wynosząca 800 N oraz siła zrywająca na poziomie 1 kN gwarantują niezawodność i wytrzymałość w ekstremalnych warunkach zewnętrznych, w tym podczas instalacji napowietrznych samonośnych.

Dodatkowo, kabel charakteryzuje się odpornością na promieniowanie UV, co zapewnia jego trwałość i zachowanie właściwości fizycznych oraz mechanicznych przez długie lata, nawet w warunkach długotrwałej ekspozycji na słońce. Czarna powłoka zewnętrzna LS0H jest nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna ze względu na większe odbijanie promieni UV.

Średnica 3,6 mm i długość 2000 m oferują niezrównaną elastyczność instalacji oraz łatwość ułożenia w różnych środowiskach, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Zastosowanie uniwersalnych złącz SC/APC umożliwia łatwe i szybkie sprawdzenie Fanoutu przed dokonaniem instalacji.

Kabel ten stanowi idealne rozwiązanie dla nowoczesnych, wymagających instalacji światłowodowych FTTX, gdzie priorytetem jest niezawodność, bezpieczeństwo i wydajność.