Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Kabel DAC FOXX zewnętrzny 9/125 12j FOXX DAC M3.3 G657A1 SC APC 2000m

Kod towaru: FNTD-O-9-FOXX-DAC-012-M033-A1-SCA-2000
Kabel zewnętrzny singlemodowy DAC FOXX to ekonomiczne rozwiązanie stworzone z myślą o profesjonalnych systemach FTTC. Odporny na ekstremalne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne, ten niezawodny kabel dielektryczny jest idealnym wyborem dla instalacji w warunkach zewnętrznych. Dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji oraz małej średnicy zewnętrznej, kabel DAC FOXX zapewnia nie tylko łatwą instalację, ale także niezawodność działania w zmiennych warunkach. Cena za całość nawoju.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Waga w przesyłce
    60kg
  • Kod towaru
    FNTD-O-9-FOXX-DAC-012-M033-A1-SCA-2000
  • - Ilość włókien
    12
  • - Typ włókna
    G.657.A1
  • - Maks. siła zgniatania [kN]
    1200
  • - Rodzaj
    zewnętrzny
  • - Kolor
    Pomarańczowy
  • - Powłoka zewnętrzna
    HDPE
  • - Odporność UV
    tak
  • - Średnica [mm]
    5,8
  • - Długość [m]
    2000
  • - Rodzaj złącza
    SC/APC
  • - Typ
    Włókno Jednomodowe
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
  • Produkty powiązane
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Kabel DAC FOXX zewnętrzny 9/125x2 FOXX DAC M3.3 G657A1 SC APC 2000m

Kabel DAC FOXX zewnętrzny DAC to atrakcyjne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o wysokowydajnych systemach FTTC. DAC, czyli Direct Access Cable, to niezawodny kabel dielektryczny z centralną tubą, przeznaczony do bezpośredniego zakopania w ziemi. Dzięki swojej konstrukcji, ten kabel jest idealnym wyborem dla instalacji w warunkach zewnętrznych, gdzie wymagana jest odporność na ekstremalne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Jedną z kluczowych cech kabel DAC FOXX jest jego niezwykle mała średnica zewnętrzna, co sprawia, że jest on niezwykle łatwy w instalacji nawet w trudno dostępnych miejscach. Fanout DAC gwarantuje pewność instalacji, a zamontowane złącza ułatwiają pomiar przed montażem, zapewniając precyzyjną instalację.

Ten kabel jest specjalnie zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom związanym z instalacją w warunkach zewnętrznych. Jest odporny na niskie temperatury oraz posiada suche uszczelnienie ośrodka, które zapewnia niezawodność działania nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

Zastosowanie materiałów wysokiej jakości oraz innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że kabel DAC FOXX charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na zgniatanie, rozciąganie oraz korozję biologiczną. Specjalnie zaprojektowana tuba centralna zwiększa zakres temperatury pracy, co pozwala na elastyczne zastosowanie tego kabla w różnorodnych warunkach środowiskowych.

Podsumowując, kabel DAC FOXX to doskonały wybór dla systemów FTTX, które wymagają ekonomicznego łatwego w instalacji oraz odpornego na ekstremalne warunki klimatyczne rozwiązania. Jego innowacyjne cechy konstrukcyjne sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem dla instalatorów poszukujących najwyższej jakości kabli do zastosowań zewnętrznych.