Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Patchcord 9/125 LC PC - LC PC żółty 1m

Kod towaru: PTCH20-M-9-LCLC-01-YL
Patchcord 9/125 LC PC - LC PC żółty 1m to niezbędny element w każdej nowoczesnej sieci światłowodowej. Jego wysoka jakość, doskonałe parametry transmisyjne oraz łatwość użycia sprawiają, że jest to idealny wybór do zastosowań wewnętrznych. Dzięki niskiej tłumienności i dobrej reflektacji, patchcord ten zapewnia niezawodną i efektywną transmisję danych, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych instalacji sieciowych.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    PTCH20-M-9-LCLC-01-YL
  • - Ilość włókien
    1
  • - Typ włókna
    G.652.D
  • - Rodzaj złącza
    LC/UPC
  • - Średnica [mm]
    2
  • - Długość [m]
    1
  • - Zastosowanie
    Wewnętrzny
  • - Typ złącza
    Jednomodowe
  • - Odporność UV
    Nie
  • - Kolor
    Żółty
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Patchcord światłowodowy 9/125 LC PC - LC PC o długości 1 metra to wysokiej jakości produkt, który znajduje szerokie zastosowanie w różnych instalacjach sieciowych. Jest to idealne rozwiązanie do wewnętrznych połączeń kablowych, zapewniające niezawodną transmisję danych.

Właściwości patchcorda

  • Wysoka jakość materiałów i wykonania: Patchcord został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje jego długowieczność oraz niezawodność w działaniu.
  • Dobre parametry transmisyjne: Zastosowanie precyzyjnie dobranych włókien optycznych zapewnia doskonałe właściwości transmisyjne, minimalizując straty sygnału.
  • Niska tłumienność: Patchcord charakteryzuje się niską tłumiennością, co oznacza minimalne straty sygnału podczas transmisji.
  • Dobra reflektacja: Produkt zapewnia dobrą reflektację, co poprawia jakość transmisji danych.
  • Łatwa identyfikacja włókien: Kolorystyka i oznaczenia na patchcordzie umożliwiają łatwą identyfikację włókien, co ułatwia instalację i serwisowanie.
  • Możliwość wykonania w różnych standardach włókien: Patchcord może być wykonany zgodnie z różnymi standardami włókien, co pozwala na dopasowanie do specyficznych potrzeb instalacji. Zapytaj o inne rodzaje włókien w ofercie.

Zastosowanie patchcorda

  • Wewnętrzny: Patchcord jest przeznaczony do użytku wewnętrznego FTTH, idealnie sprawdza się w różnych środowiskach biurowych i przemysłowych.
  • Kabel połączeniowy: Może być używany jako kabel połączeniowy w systemach sieciowych, łącząc urządzenia sieciowe takie jak routery, przełączniki czy serwery.

Dodatkowe dane techniczne

Średnica rdzenia/płaszcza [um]: 9/125

Średnica tuby [mm]: 0,9

Temperatura pracy [°C]: -20 do +60

Temperatura przechowywania [°C]: -40 do +90

Indeks palności: UL 94 V-0