Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Patchcord 9/125 LC PC - LC PC żółty 2m

Kod towaru: PTCH20-M-9-LCLC-02-YL
Patchcord światłowodowy 9/125 LC PC - LC PC o długości 2 metry to niezawodny element infrastruktury sieciowej, stworzony z myślą o najwyższej jakości transmisji danych. Dzięki zastosowaniu włókien jednomodowych o wysokiej precyzji, produkt ten gwarantuje minimalne straty sygnału oraz doskonałą reflektację.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    PTCH20-M-9-LCLC-02-YL
  • - Ilość włókien
    1
  • - Typ włókna
    G.652.D
  • - Rodzaj złącza
    LC/UPC
  • - Średnica [mm]
    2
  • - Długość [m]
    2
  • - Zastosowanie
    Wewnętrzny
  • - Typ złącza
    Jednomodowe
  • - Odporność UV
    Nie
  • - Kolor
    Żółty
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Właściwości patchcorda

  • Wysoka jakość materiałów i wykonania: Solidna konstrukcja zapewniająca długą żywotność.
  • Dobre parametry transmisyjne: Optymalizacja sygnału dla maksymalnej wydajności.
  • Niska tłumienność: Zredukowane straty sygnału podczas przesyłu danych.
  • Dobra reflektacja: Zapewnia stabilną jakość sygnału.
  • Łatwa identyfikacja włókien: Proste oznaczenia ułatwiające montaż i konserwację.
  • Możliwość wykonania w różnych standardach włókien: Elastyczność w dopasowaniu do specyfikacji sieci. Zapytaj o inne rodzaje włókien.

Zastosowanie patchcorda

  • Wewnętrzny: Idealny do instalacji wewnątrz budynków FTTH.
  • Kabel połączeniowy: Łączenie urządzeń sieciowych w profesjonalnych instalacjach.

Dodatkowe dane techniczne

Średnica rdzenia/płaszcza [um]: 9/125

Średnica tuby [mm]: 0,9

Temperatura pracy [°C]: -20 do +60

Temperatura przechowywania [°C]: -40 do +90

Indeks palności: UL 94 V-0