Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Patchcord 9/125 LC PC - LC PC żółty 4m

Kod towaru: PTCH20-M-9-LCLC-04-YL
Patchcord 9/125 LC PC - LC PC o długości 4 metry to światłowodowy kabel połączeniowy, który charakteryzuje się wyjątkową jakością wykonania oraz niezawodnymi parametrami transmisyjnymi. Idealny do stosowania w sieciach wewnętrznych, zapewnia stabilną i efektywną transmisję danych.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    PTCH20-M-9-LCLC-04-YL
  • - Ilość włókien
    1
  • - Typ włókna
    G.652.D
  • - Rodzaj złącza
    LC/UPC
  • - Średnica [mm]
    2
  • - Długość [m]
    1
  • - Zastosowanie
    Wewnętrzny
  • - Typ złącza
    Jednomodowe
  • - Odporność UV
    Nie
  • - Kolor
    Żółty
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
  • Wysoka jakość materiałów i wykonania: Trwałe materiały zapewniające długą żywotność i niezawodność.
  • Dobre parametry transmisyjne: Maksymalna wydajność dzięki doskonałym właściwościom transmisyjnym.
  • Niska tłumienność: Minimalne straty sygnału dla lepszej wydajności.
  • Dobra reflektacja: Stabilność i jakość przesyłanego sygnału.
  • Łatwa identyfikacja włókien: Wyraźne oznaczenia ułatwiające instalację i konserwację.
  • Możliwość wykonania w różnych standardach włókien: Dopasowanie do różnych specyfikacji sieciowych.
  • Wewnętrzny: Odpowiedni do zastosowań wewnętrznych.
  • Kabel połączeniowy: Doskonały do łączenia urządzeń sieciowych, takich jak routery i przełączniki.

Średnica rdzenia/płaszcza [um]: 9/125

Średnica tuby [mm]: 0,9

Temperatura pracy [°C]: -20 do +60

Temperatura przechowywania [°C]: -40 do +90

Indeks palności: UL 94 V-0