Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Patchcord 9/125 LC PC - LC PC żółty 9m

Kod towaru: PTCH20-M-9-LCLC-09-YL
Patchcord 9/125 LC PC - LC PC to przewód połączeniowy dla FTTH wykorzystywany w sieciach telekomunikacyjnych i transmisji danych. Charakteryzuje się jednomodowym włóknem o średnicy 9/125 mikrometrów, co zapewnia niski tłumienie sygnału i możliwość przesyłu danych również na duże odległości. Zakończony złączami typu LC PC (Lucent Connector, Physical Contact), które gwarantują precyzyjne i stabilne połączenie. Patchcord jest odpowiedni do zastosowań także w centrach danych.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    PTCH20-M-9-LCLC-09-YL
  • - Ilość włókien
    1
  • - Typ włókna
    G.652.D
  • - Rodzaj złącza
    LC/PC
  • - Średnica [mm]
    2
  • - Długość [m]
    9
  • - Zastosowanie
    Wewnętrznie
  • - Typ złącza
    Jednomodowy
  • - Odporność UV
    Nie
  • - Kolor
    Żółty
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Czym charakteryzują się sieci FTTH?

Sieci FTTH (Fiber to the Home) to nowoczesna technologia, która polega na doprowadzeniu światłowodu bezpośrednio do domu użytkownika. Dzięki temu zapewniają one niespotykaną dotąd prędkość i jakość połączenia internetowego. Charakterystyczne cechy sieci FTTH obejmują:

  • Wysoka prędkość transmisji: Sieci FTTH oferują bardzo wysokie prędkości pobierania i wysyłania danych, co umożliwia korzystanie z zaawansowanych aplikacji internetowych, takich jak streaming w jakości 4K, wideokonferencje, czy gry online bez opóźnień.
  • Stabilność połączenia: Światłowód jest odporny na zakłócenia elektromagnetyczne, co zapewnia stabilne i niezawodne połączenie internetowe bez przerw.
  • Duża przepustowość: Sieci FTTH mogą obsługiwać jednocześnie wielu użytkowników bez utraty jakości połączenia, co jest idealne dla domów z wieloma urządzeniami podłączonymi do internetu.
  • Przyszłościowa technologia: Światłowód jest technologią przyszłości, która będzie w stanie sprostać rosnącym wymaganiom dotyczącym prędkości i przepustowości internetu w nadchodzących latach.

Dlaczego warto skorzystać z ekonomicznego rozwiązania jakim jest kabel oparty o G.652.D?

Wybór kabli światłowodowych opartych o standard G.652.D to doskonałe rozwiązanie dla sieci FTTH z kilku kluczowych powodów:

  • Koszt-efektywność: Kable G.652.D oferują wysoką jakość przy stosunkowo niskich kosztach. Są one bardziej ekonomiczne w porównaniu do innych standardów światłowodów, co jest istotne zwłaszcza przy dużych projektach instalacyjnych.
  • Doskonałe parametry transmisyjne: Kable te charakteryzują się niską tłumiennością i wysoką stabilnością sygnału, co przekłada się na niezawodność i wysoką jakość połączenia internetowego.
  • Wszechstronność: Standard G.652.D jest szeroko stosowany i kompatybilny z wieloma urządzeniami i systemami telekomunikacyjnymi, co ułatwia integrację i modernizację istniejących sieci.
  • Łatwość instalacji: Dzięki standaryzacji, kable te są łatwe w instalacji i konserwacji, co redukuje czas i koszty związane z wdrożeniem sieci FTTH.

Podsumowując, sieci FTTH to przyszłość szybkiego internetu, a wybór kabli opartych o standard G.652.D to inteligentne, ekonomiczne i niezawodne rozwiązanie, które zapewni użytkownikom najlepszą jakość połączenia na długie lata.