Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Patchcord 9/125 LC PC - SC APC żółty 3m

Kod towaru: PTCH20-M-9-LCSCA-03-YL
Patchcord 9/125 LC PC - SC APC żółty 15m to wysokiej jakości stacyjny patchcord, idealny do instalacji wewnątrzbudynkowych. Oferuje obniżoną średnicę zewnętrzną wynoszącą 2mm oraz złącza LC PC - SC APC, zapewniając doskonałą jakość transmisji danych. Działając jako kabel światłowodowy z włóknem single mode 9/125, ten patchcord zapewnia stabilne połączenia w sieciach FTTH oraz inne zastosowania wymagające wysokiej wydajności.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    PTCH20-M-9-LCSCA-03-YL
  • - Ilość włókien
    1
  • - Typ włókna
    G.652.D
  • - Rodzaj złącza
    LC/PC, SC/APC
  • - Średnica [mm]
    2
  • - Długość [m]
    3
  • - Zastosowanie
    Wewnętrzne
  • - Typ złącza
    Jednomodowe
  • - Odporność UV
    Nie
  • - Kolor
    Żółty
  • - Polerowanie ferruli [°]
    0 oraz 8
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Patchcord 9/125 LC PC - SC APC żółty 15m to profesjonalne rozwiązanie dla szerokiego spektrum zastosowań w dziedzinie telekomunikacji, sieci danych i systemów światłowodowych. Zaprojektowany z myślą o wysokiej wydajności i niezawodności, ten stacyjny patchcord oferuje zaawansowane parametry transmisyjne, które sprawiają, że jest doskonałym wyborem dla wymagających aplikacji.

Jego obniżona średnica zewnętrzna wynosząca zaledwie 2mm sprawia, że jest idealny do instalacji wewnątrzbudynkowych, gdzie przestrzeń jest ograniczona, a estetyka ma znaczenie. Dzięki zastosowaniu złącz LC PC - SC APC, zapewnia doskonałą jakość połączenia oraz minimalną utratę sygnału, co jest kluczowe dla stabilnej pracy sieci.

Patchcord ten działa jako kabel światłowodowy z włóknem single mode 9/125, co oznacza, że jest odpowiedni do długich tras transmisji danych. Jego żółty kolor ułatwia identyfikację w gęstych instalacjach kablowych, co przyczynia się do szybszej diagnostyki i konserwacji sieci.

Zarówno na końcach, jak i w samym kablu, zastosowano materiały najwyższej jakości, co gwarantuje nie tylko stabilność połączeń, ale także odporność na warunki środowiskowe, takie jak zmienne temperatury czy wilgotność. Dzięki temu patchcord ten może być używany zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie, w zróżnicowanych warunkach pracy.

Jego długość wynosząca 15 metrów daje wystarczającą elastyczność w instalacjach, umożliwiając swobodne łączenie różnych punktów w sieci. Ponadto, istnieje możliwość dostosowania patchcordu do indywidualnych potrzeb, dzięki różnym wariantom złącz i długościom dostępnym na rynku.

Podsumowując, patchcord 9/125 LC PC - SC APC żółty 15m to nie tylko produkt wysokiej jakości, ale także elastyczne i niezawodne rozwiązanie dla profesjonalistów zajmujących się projektowaniem, instalacją i utrzymaniem sieci światłowodowych. Dzięki swoim zaawansowanym parametrom technicznym i solidnej konstrukcji, stanowi solidną podstawę dla efektywnej i wydajnej infrastruktury komunikacyjnej.