Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Patchcord 9/125 LC PC - SC PC żółty 10m

Kod towaru: PTCH20-M-9-LCSC-10-YL
Dzięki swoim właściwościom i wszechstronności, patchcordy te są idealnym rozwiązaniem do wewnętrznych aplikacji światłowodowych, zapewniając niezawodne połączenia o wysokiej jakości transmisji danych.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    PTCH20-M-9-LCSC-10-YL
  • - Ilość włókien
    1
  • - Typ włókna
    G.652.D
  • - Rodzaj złącza
    LC/UPC, SC/UPC
  • - Średnica [mm]
    2
  • - Długość [m]
    10
  • - Zastosowanie
    Wewnętrznie
  • - Typ złącza
    Jednomodowy
  • - Odporność UV
    Nie
  • - Kolor
    Żółty
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Patchcordy wewnętrzbudynkowe o obniżonej średnicy zewnętrznej 2 mm

Są świetnym rozwiązaniem dla instalatorów światłowodowych. Dzięki zastosowaniu ekonomicznego włókna G.652.D oferują wysoką jakość wykonania i materiałów, co gwarantuje dobre parametry transmisyjne oraz niską tłumiennność. Dzięki dobrej reflektacji i łatwej identyfikacji włókien, są one wygodne w instalacji i utrzymaniu. Patchcordy dostępne są w różnych wariantach złącz, długościach i rodzajach włókien, co pozwala na elastyczne dopasowanie do potrzeb każdego projektu.

Parametry techniczne:

  • Średnica rdzenia/płaszcza: 9/125 um
  • Średnica tuby: 0,9 mm
  • Temperatura pracy: -20°C do +60°C
  • Temperatura przechowywania: -40°C do +90°C
  • Indeks palności UL 94 V-0

Zastosowanie:

  • Wewnętrzne aplikacje
  • Kable połączeniowe