Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Patchcord 9/125 SC APC - SC APC żółty 10m

Kod towaru: PTCH20-M-9-SCASCA-10-YL
Przedstawiamy żółty patchcord światłowodowy 9/125 SC APC - SC APC, wyposażony w złącza typu SC APC po obu stronach. To niezastąpiony element w infrastrukturze sieci światłowodowej, zapewniający nie tylko solidne połączenie, ale również doskonałą jakość transmisji danych.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    PTCH20-M-9-SCASCA-10-YL
  • - Ilość włókien
    1
  • - Typ włókna
    G.652.D
  • - Rodzaj złącza
    SCA
  • - Długość [m]
    10
  • - Zastosowanie
    Wewnętrzne
  • - Typ złącza
    Jednomodowe
  • - Odporność UV
    Nie
  • - Kolor
    Żółty
  • - Polerowanie ferruli [°]
    8
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
  • Produkty powiązane
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Złącza SC APC to gwarancja najwyższej jakości połączenia, dzięki specjalnie zaprojektowanej końcówce zakończonej 8-stopniowym polerowaniem ferruli. Ten precyzyjny proces polerowania eliminuje niepożądane odbicia światła, co przekłada się na minimalne straty odbiciowe (>60 dB). Dzięki temu, użytkownik może być pewny, że dane są przekazywane bez zakłóceń, nawet na dużych odległościach.

Złącza SC APC charakteryzują się również niskimi stratami wtrąceniowymi (<0,3 dB), co oznacza, że minimalna ilość energii światła jest tracona w czasie transmisji. To kluczowe, aby zapewnić efektywną i niezawodną komunikację w sieciach o dużej przepustowości.

Patchcord ten to nie tylko gwarancja niezawodności, ale także łatwości instalacji i obsługi. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom, złącza SC APC zapewniają stabilność połączenia nawet przy częstych manipulacjach.

Dodatkowo, żółty kolor patchcordu ułatwia identyfikację wśród wielu kabli, co jest istotne w gęsto skonfigurowanych sieciach. W połączeniu z elastycznym, ale wytrzymałym materiałem ochronnym, ten patchcord jest gotowy do pracy nawet w najbardziej wymagających warunkach środowiskowych.

W pełni zgodny z normami przemysłowymi, ten patchcord jest niezbędnym elementem dla profesjonalistów zajmujących się instalacją i utrzymaniem sieci światłowodowych. Dzięki jego wyjątkowym parametrom technicznym i niezawodności, użytkownik może być pewny, że dane są przekazywane szybko, efektywnie i bezpiecznie.