Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Patchcord 9/125 SC APC - SC APC żółty 15m

Kod towaru: PTCH20-M-9-SCASCA-15-YL
Złącza typu SC APC są jednymi z najbardziej zaawansowanych na rynku. Ich charakterystyczne 8-stopniowe polerowanie ferruli eliminuje niepożądane odbicia światła, co zapewnia stabilne, bezpieczne i wydajne połączenia. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje dane będą przesyłane z maksymalną prędkością i niezakłóconą jakością.
  • Nowość

Cechy towaru

  • Kod towaru
    PTCH20-M-9-SCASCA-15-YL
  • - Typ włókna
    G.652.D
  • - Rodzaj złącza
    SC APC
  • - Długość [m]
    15
  • - Zastosowanie
    Wewnętrzny
  • - Typ złącza
    Jednomodowe
  • - Odporność UV
    Nie
  • - Kolor
    Żółte
  • - Polerowanie ferruli [°]
    8
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty

Patchcord 15m SC/APC SM wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje jego niezawodność i trwałość nawet w najbardziej wymagających warunkach środowiskowych. Światłowód o jednomodowej konstrukcji zapewnia minimalną dyspersję sygnału, co sprawia, że jest idealny do długich tras transmisji danych.

Długość 15 metrów tego patchcordu daje Ci elastyczność w projektowaniu i rozmieszczaniu Twojej sieci, bez konieczności stosowania dodatkowych przedłużaczy czy przeciążonych połączeń. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, centrów danych, instytucji edukacyjnych i wszystkich, którzy wymagają szybkiej, niezawodnej komunikacji na duże odległości.

Patchcord SCA Single Mode to nie tylko narzędzie, ale także gwarancja spokoju ducha. Dzięki jego niezawodności, wydajności i solidnemu wykonaniu, możesz być pewny, że Twoja sieć działa z maksymalną efektywnością i niezawodnością.

Wybierz patchcord 15m SC APC Single Mode i zainwestuj w przyszłość swojej sieci. Zyskaj pewność, że Twoje dane są przesyłane szybko, bezpiecznie i niezakłócone.