Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Dostęp tylko dla zalogowanych kontrahentów

Patchcord 9/125 SC APC - SC APC żółty 3m

Kod towaru: PTCH20-M-9-SCASCA-03-YL
Kategoria: Patchcordy
Żółty patchcord światłowodowy SC APC - SC APC to kabel światłowodowy służący do połączenia dwóch komponentów w infrastrukturze sieci światłowodowej. Patchcord posiada złącze obustronnie APC kątowe kontaktu fizycznego polerowane pod kątem 8 stopni. Średnica rdzenia to 9 / 125 um o włóknie G.652.D, czyli Standard Single Mode Fiber SSMF, o obniżonym wpływie działania jonów -OH. Patchcord oferowany jest w kilku długościach.

Cechy towaru

  • Kod towaru
    PTCH20-M-9-SCASCA-03-YL
  • - Ilość włókien
    1
  • - Typ włókna
    G.652 D
  • - Rodzaj złącza
    SC/APC
  • - Średnica [mm]
    2
  • - Długość [m]
    3
  • - Zastosowanie
    wewnętrzny
  • - Typ złącza
    jednomodowe
  • - Straty odbiciowe [dB]
    >60
  • - Straty wtrąceniowe [dB]
    <0,3
  • - Odporność UV
    nie
  • Wymiary w przesyłce
    0 x 0 x 0 cm
  • Opis towaru
  • Produkty powiązane
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Właściwości:
  • wysoka jakość materiałów i wykonania;
  • zapewnia dobre parametry transmisyjne;
  • niska tłumiennność;
  • dobra reflektacja;
  • łatwa identyfikacja włókien;
  • możliwość wykonania w różnych standardach włókien;
 
Zastosowanie:
  • wewnętrzny;
  • kabel połaczeniowy;
 
Dodatkowe dane techniczne:
  • kolor: Żółty
  • Średnica rdzenia/płaszcza [um] 9/125
  • Średnica tuby [mm] 0,9
  • Temperatura pracy [°C] -20+60
  • Temperatura przechowywania [°C] -40+90
  • Indeks palności UL 94 V-0
 
Wyposażenie w zestawie:
  • brak